אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפים והמלצות לצילום אירועים


צילום אירועים גדולים

ישנם אירועים שסרט וידאו יהיה כמעט הכרחי עבורם בעוד שאחרים דווקא לא יחייבו צלם וידאו. אירועים גדולים כמו חתונות או בר מצוות רק ירוויחו מסרט מרגש שתוכלו להנות ממנו אחר כך יחדיו. לא סתם אומרים שתמונה שווה אלף מילים… לתמונות יש את הכוח המדהים להעביר מסרים בדרך ייחודית ששום הסברים או דיבורים יוכלו להחליף. גם אם תביטו באלבום התמונות שלכם שנים לאחר האירוע, תוחזרו בדיוק לאותה הנקודה בה נלקחה התמונה ותוכלו להזכר כיצד הרגשתם ומה היה הלך המחשבה שלכם באותו היום. צלמים לאירועים הם המומחים הגדולים שינציחו את כל הקסם שיש באירועים כמו חתונה, ברית או בר מצווה בתמונות מרגשות.

עבורנו צילום חתונות הינו רק מקצוע. אנו משוכנעים שיש בצילום חתונות, בנוסף לידע מקצועי וציוד משוכלל הרבה רגישות ואהבה למקצוע ואנו מצליחים לשלב את מרכיבים אלה בצורה הכי טובה, בלי לחסוך שום מאמץ כדי שהכל יהיה מושלם. גדולתו של צלם חתונות היא בהנצחת הרגע הנכון כי אין מקום להשתהות, אין מקום לחוסר שימת לב ואין מקום לטעויות. צילום חתונות דורש התארגנות מוקדמת ברמה של ניהול פרויקטים: כל צלם אירועים שלנו מתעדכן מי ההורים של הכלה החתן, איפה נמצאת הסבתא ועל מי מהמוזמנים להתמקד באופן כללי או אישי. צוות צילום חתונות שלנו עורכים סיבוב תמונות עם האורחים, סיבוב השולחנות המסורתי, ריקודים ומתעדים את כל דבר המתרחש בחתונה.

לצוות צילום חתונות שלנו ציוד דיגיטלי מהמשכלל והחדיש ביותר אשר עובד בשיטת HDV/DV, מצלמות מתקדמות ללא חוטים, עדשות מיוחדות, פלאש ותאורה מקצועי, מיקרופונים אלחוטיים, מצלמת רחף ועוד… הסרט וידאו דיוידי של כל חתונה יראה כמו סרט קולנוע באורך מלא, כשהחתן, הכלה ובני משפחתם הם כולם הכוכבים הוליוודיים. בחדר העריכה דיגיטלי, עורך וידאו מקצועי ישתמש באפקטים מיוחדים כדי לייצר סרט DVD ייחודי, מצגות, קליפים וידאו ותקצירים. גם לאחר שהאירוע יסתיים, …וכאשר כולם הולכים הביתה יישארו לכם רק את הזיכרונות והתמונות שאנו צילמנו… גם לאחר שנים של אטרקציות לאירועים, כאשר תצפו בוידאו, הסרט יחזיר אותכם לאולם החתונות, תצליחו להתרגש מחדש ולחוש את הרגעים המיוחדים שהונצחו בצילום