אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפים והמלצות לעיצוב דלתות חוץ


דלתות חוץ מכירה והתקנה

הדלת היא הדבר הראשון שרואה הבא אל ביתנו. עיצוב הוא לא רק לבוש חיצוני – דלת הכניסה לבית צריכה להיות מעוצבת באופן שיזמין להיכנס אליו. לכל דלת אופי משלה: יש דלתות רציניות, דלתות מזמינות או דלתות אדישות. דלת יכולה להרתיע, להאיר פנים, אפילו להיות סקסית… תופתעו להיווכח כמה יפה ומיוחדת יכולה להיות דלת הכניסה לבית.

יופי או בטיחות?

עיצוב אינו יכול לבוא על חשבון הבטיחות. דלת ביטחון מעוצבת יתר על המידה אינה יכולה להקנות ביטחון אמיתי. מן הראוי לזכור, כי כל שינוי משמעותי בגוף הדלת, כמו חלונות, זגוגיות ופתחים, מוריד את רמת הבטיחות שלה. על כן יש לבחור עיצובים שישתלבו במוצר עצמו וישפרו אותו, אך לא יפגעו באיכותו.
טרנד חדש בעולם הדלתות: לצד הרצון להתפאר בדלתות חדישות ומודרניות, ניתן לראות כיום גם מגמה של עיצוב דלתות עתיקות. יש המנסים לשחזר דלתות של מבנים עתיקים, לתקן, לצבוע ולמשוח אותן בלכה, או פשוט להעתיק את דוגמתן. חנויות לעתיקות מספקות פריטים בסגנון של פעם, במיוחד ידיות ומנעולים. עם זאת, הסגנון המיוחד מותאם לדרישות הטכנולוגיה המודרנית. הדלתות העתיקות כמו הדלתות החדישות ביותר חייבות לשלב יופי עם בטיחות.

דלתות מיוחדות ומרשימות

מבנים מפורסמים בעולם נודעו גם בזכות הדלתות המיוחדות שלהם. הבפטיסטריום של פירנצה, למשל, התפרסם בזכות שלוש דלתות הברונזה מתקופת הרנסאנס הקבועות בקירותיו ומעוטרות בתבליטים מוזהבים. שמונה מן העיטורים שעליהן מתארים מידות טובות: "תקווה", "אמונה", "חסד", ענווה", "אומץ לב", "איפוק", "צדק" ו"זהירות".
דלתות יפהפיות ומיוחדות מצויות במנזר נמדרולינג שבטיבט, ובמנזר בפונג'אב. דלת מעוטרת שנחשבת לאחת היפות בעולם נמצאת במסגד הגדול של קאירואן שבטוניס. דלת זו משלבת יופי עם בטיחות, והיא נועדה להגנה על הבניין.

שירות 2144 יציע לפניכם מבחר גדול ומגוון של דלתות מעוצבות, שלא היה מבייש את הטובים שבאמני העבר, עתיקים וחדשים כאחד.