אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפים והמלצות ללימוד אנגלית


בתי ספר לשפות בישראל מספקים מידע ומציעים מגוון קורסים ללימודי אנגלית בשיטות שונות ובמסגרות שונות. לימודי אנגלית למתחילים, לימודי אנגלית לילדים, לימודי אנגלית למתקדמים, לימודי אנגלית עסקית, לימודי אנגלית טכנית ומקצועית, ועוד. עם זאת מומלץ לשקול ללמוד אצל מורה פרטי לאנגלית, שיעניק לך יחס אישי וילווה אותך בכל שלבי הלימוד.

מסגרות ואפשרויות ללימוד אנגלית

לימודי אנגלית מתקיימים במסגרות שונות וישנו מגוון רחב של קורסים ללימודי אנגלית במגוון בתי ספר לשפות בארץ. ניתן למצוא קורסים באנגלית המכוונים לכל הרמות ולכל הגילאים, ולמטרות שונות. בין השאר ניתן לקחת קורס לימודי אנגלית מזורז, כשבסיומו מסוגל התלמיד לנהל שיחה בסיסית ברמה שתאפשר לו להסתדר בכל מקום בו דוברים אנגלית.

לימוד אנגלית בבית הספר אמור להעניק לתלמיד את הכלים הבסיסיים ביותר להתמודדות מול טקסטים פשוטים ומול דיבור בשפה האנגלית. ואולם, בדרך כלל מתברר כי לימוד אנגלית בבית ספר תיכון אינו מכין את התלמיד להתמודדות עם השפה בעולם האמיתי, לא כל שכן במסלול האקדמי.

לימודי אנגלית – מדוע זה כל כך חשוב?

לימודי אנגלית מהווים את הדרישה הבולטת והנחשבת ביותר כדי להתקבל לאחד ממוסדות ההשכלה הגבוהים. רוב האוניברסיטאות והמכללות בארץ מבקשות  ציונים גבוהים בבגרות האנגלית ו / או ציון גבוה בפרק האנגלית של המבחן הפסיכומטרי. על מנת להתכונן למבחן זה אפשר להסתפק בקריאת ספרים, אך מומלץ גם כאן להיעזר במורה פרט לאנגלית.

לימודי אנגלית לגיל הרך

לימודי אנגלית לגיל הרך החלו נוהגים במדינות רבות, וישראל ביניהם. זהו טרנד שתפס תאוצה בשנים האחרונות, לאחר שהורים רבים הבינו כי יש להכין את ילדיהם ללימוד השפה ולספק להם התחלה טובה ואיכותית בתחום זה.