אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפים והמלצות לגבי מחשבים נייחים


טכנאי מחשבים מומלץ

המחשב הנייח משמש למטרות שונות עבור אנשים שונים וזהו גורם שיש לקחת בחשבון כאשר ניגשים לרכוש מחשב חדש. אם אתה מתכנן להשתמש במחשב אך ורק עבור גלישה באינטרנט, אינך צריך מחשב עם הגדרות רבות וסבוכות. מצד שני, אם אתה מתכנן להשתמש בתוכנות גרפיקה ועריכה כבדות משקל במחשב שלך, אתה תצטרך מחשב מהיר וחזק אשר לא יקרוס או יקפא בעת השימוש. העלות של מחשב מסוג זה תהיה משמעותית גבוהה יותר מהעלות של מחשב פשוט.

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הוא צריכת החשמל בעת השימוש במחשב. ישנם אי אילו דגמים הצורכים כמות רבה של חשמל והשאיפה שלך, על מנת לא לשלם על כך בכל חודש וחודש, היא לרכוש מחשב נייח בעל צריכת חשמל סבירה. ההגדרות של המחשב הנייח חשובות ביותר שכן הן הקובעות מה ניתן ולא ניתן לעשות בו. עליך לקנות מחשב נייח עם ההגדרות הנכונות מבחינת זיכרון, כרטיסי רשת, מסך, גרפיקה וסאונד ומאפיינים נוספים במטרה לשרת את הצרכים שלך.

תעודת אחריות של המחשב חשובה מאוד. עליך לבחון את המחשב ותקופת האחריות שלו. אם אתה רוכש מחשב מחברה חדשה ולא מוכרת יחסית, כדאי לך לנסות ולהתעקש על תקופת אחריות ארוכה יותר. עבור מחשבים נייחים של מותגים מוכרים, הסיכון נמוך יותר ולכן, תעודת האחריות הרגילה של היצרן בהחלט מספיקה. הטיפים הנ"ל מתאימים גם לרכישת מחשב נייד כגון לפטופ או נוטבוק במידה וגודל ויכולת ניוד חשובים לך. מבחינת נושא תעודת האחריות, עליך לקרוא את התנאים היטב ולהבין את מה בדיוק היא מכסה, וכי יש רשימה מפורטת של נותני שירות לגבי מחשבים ניידים תיקון ומכירה של חלקי חילוף במידת הצורך.