אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

טיפים והמלצות בנושא שיפוצים


צבעי - צבע וסיוד - צבעים צביעת דירות

שיפוץ הבית היא דרך נפלאה להוספת ערך לבית, הן מבחינת איכות חיים והן מבחינת העלאת ערך הנכס לקראת מכירה. אם אתה תרצה לקבל בעבורו את השווי המלא שלו במשק, תצטרך לבצע פה ושם שינויים על מנת לשדרג את הבית ולהציגו במלוא הדרו, במו ידיך, בסיוע של הנדימן מקצועי או של הנדסאי קבלנות בניין. הנה מספר עצות חשובות בנושא שיפוצים:

הישאר בסביבה בעת השיפוצים

אם אתה מנהל את השיפוץ, עליך להראות נוכחות על מנת להבטיח שקצב העבודה או הריכוז של הפועלים לא ירד, אחרת תצטרך לשלם לא מעט בגין תיקון טעויות.

אל תתפשר על האיכות

איכות גבוהה של חומרים ושיטות עבודה, בין אם עבור צבע וסיוד, חיפויי שיש גרנוליט ומוזאיקה או אפילו על התקנת פרגולות, תבטיח את העלאת ערך הנכס ואיכות החיים עבורך ועבור משפחתך.

קבע לוח זמנים לעבודה

לפני שעבודת השיפוץ מתחילה, בין אם מדובר בעבודה בודדת כמו ציפוי אמבטיות, קבע מראש עם מנהל העבודה את לוח הזמנים מבחינת זמן התחלה וזמן סופי לסיום. באופן זה הפרוייקט יתנהל באופן יעיל יותר, שכן כולם ידעו בדיוק מה צריך להתבצע ומתי.

בדוק את רשימת הציוד פעם נוספת

וודא עם מנהל העבודה או עם הספקים השונים שכל הציוד וחומרי הגלם הוזמנו ויגיעו למקום השיפוץ בזמן. הדבר האחרון שאתה רוצה שייקרה היא שהעבודה על התקנת תריסים ואלומיניום בחלונות החדשים שפתחת, איטום גגות רעפים או כל פעולה אחרת תתעכב בשל אי אספקת החומרים בזמן.

אל תהסס ללכלך את הידיים

זה הפרוייקט שלך בסופו של דבר. תוכל לחסוך לא מעט כסף בביצוע חלקים מסויימים בפרוייקט כגון צביעה, חפירה או אפילו ליטוש.

כלי נגישות