אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפים והמלצות בנושא קוסם


קוסם

החיפוש אחר הגימיק המיוחד, החדשני, בין אם מדובר בהופעת אמן בכנס עסקי רב משתתפים או הזמנת ליצן לימי הולדת, תופס תאוצה בשנים האחרונות בתחום הפקות האירועים הפרטיים והעסקיים אם אתה מעוניין להפתיע את האורחים שלך, אחת האפשרויות המובילות היא הזמנת קוסם אשר יבדר את אורחיך ויהפוך את האירוע שלך לבלתי נשכח.

אך היכן ניתן למצוא את הקוסם המתאים עבור האירוע המיוחל? רשת האינטרנט תספק לך מבחר עצום של קוסמים, וכאשר אתה מבקש הצעת מחיר מכמה מהם, השתדל להימנע מלבחור בהצעה הזולה ביותר והסיבות לכך הן כדלקמן:
1. אירועים פרטיים ועסקיים לעתים לא רחוקות מכילים אנשים מסוגים וגילאים שונים. לקוסם חובבן ככל הנראה לא יהיה את הניסיון והכישורים המספיקים על מנת לזכות בהערכה ובהתלהבות של כולם.
2. אתר אינטרנט מעוצב ומושקע לא מצביע על איכות הבידור של הקוסם. רוב הקוסמים החובבניים והזולים משקיעים לא מעט באתר אינטרנט, כך שאתר נפלא למראה לאו דווקא מצביע על קוסם נפלא.
3. משפטים שיווקיים כגון 'הקוסם הטוב ביותר' נכתבו על ידי הקוסם עצמו ולא על ידי הלקוחות שלו. כמו כן, רוב ההמלצות באתר האינטרנט נכתבו על ידי כותבי תוכן מקצועיים.
4. איכות הבידור תלויה בין השאר במחיר המוצע. הקוסם הזול ביותר מבין הצעות המחיר שקיבלת עלול להיות בלתי מקצועי, יגיע לאירוע ויציג בפני האורחים שלך טריקים פשוטים אשר רק ישעממו אותם וילך.

על מנת להימנע מלבחור בהצעת מחיר של קוסם חובבן, מומלץ לבחון את תיק העבודות שלו בין אם בוידאו או בתמונות ואף לבקש לראות אותו מופיע אצל אחד מלקוחותיו, על מנת לבחון את ההופעה עצמה והאינטרקציה שלו עם הקהל.