אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפים והמלצות בנושא צבע


צבעי - צבע וסיוד - צבעים צביעת דירות

צביעת בתים הינה הדרך הפשוטה והזולה ביותר לשדרוג המראה והאווירה הכללית של הבית או המשרד שלך. בחירה נכונה של צבע לדירה או מספר גוונים הינה חשובה ביותר בין אם בשביל להסוות חסרונות כלשהם או להדגיש ולהבליט מאפיינים שונים בבית. אם אתה עומד לקראת צביעת הקירות בביתך, אתה בוודאי תתבלבל בחנות לאור המבחר העצום של צבעים וגוונים ומרוב לחץ, תבחר בצבע שלא יתאים כלל לחלל המיועד או לטעם האישי שלך.

צבע זה עניין של רגש

על פי תורת הצבע, האופן בו בני אדם מגיבים לצבעים הינו רגשי ביותר והדבר בא לידי ביטוי בצבעי הקירות והשפעתם על האנשים השוהים בחלל. חדרים בגוונים כתומים ואדומים מעוררים תאבון עז ואילו גוונים כחולים מביאים לתחושה נעימה ורגועה בקרב השוהים בהם. התגובות הללו ברובן אינטואיטיבים ואינסטינקטיבים. אתה ככל הנראה לא תדע למה אתה מגיב באופן מסויים לצבע מסויים, זה פשוט ייקרה. ישנם צבעי פנים וחוץ מסויימים שאתה תאהב באופן מוחלט וכאלו שאתה פשוט לא. בטח בתחושות הבטן שלך ובחר בצבעים שאתה חש בנוח איתם.

צבע זה גם עניין של טעם

בחר צבעים המחמיאים לעיצוב הכללי של הבית. לא מעט אנשים מתאהבים בצבע מסויים אשר אינו מתאים לעיצוב הפנים של החלל המיועד. במקרה כזה יש לך שתי אפשרויות: או לעצב מחדש את החלל כך שיתאים לגוון שבחרת או שתשתמש בצבע כהדגשה לכרכובים, פרופילים וכדומה.

הצבעים הטובים ביותר הם אלו המחמיאים לרהיטים בחדר, לשטיח ופריטים אחרים. הכוונה היא לא לבחור באותו צבע בדיוק כשל החפצים בחדר אלא בצבע אשר ישלים את המראה הכללי בזמן של צביעת בתים מבלי להאפיל עליהם. מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום לגבי התאמת צבעים נכונה.