אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפים והמלצות בנושא מערכות אינטרקום כריזה ואזעקות


התקנת אינטרקום - תיקון אינטרקום

בנוסף לבתים ודירות מגורים, ניתן למצוא מערכות אינטרקום כריזה ואזעקות בבתי חולים, בתי ספר, משרדים, נמלי תעופה ועוד. המערכות הללו מאפשרות תקשורת בינאישית בין חדרים שונים בלחיצת כפתור והן משמשות חלק בלתי נפרד ואף מהותי ממערכת האבטחה של כל בית ועסק. הנה מספר קווים מנחים אשר יסייעו לך לבחור את המערכת הטובה ביותר לצרכים שלך.

·חפש אחר מערכת אינטרקום כריזה ואזעקות המתאימה למגבלות התקציב שלך. סוג המערכת, המותג והמאפיינים השונים שלה יהיו תלויים בכמות הכסף שאתה תהיה מוכן להשקיע.

·הכר את המערכת באופן בסיסי – לוח הבקרה, רמקולים, מצלמות אבטחה, ספק כוח וכדומה.

·הטווח של מערכת האינטרקום והכריזה משתנה בין מוצר למוצר, עליך להחליט על הטווח המתאים לך.

·האם אתה מעוניין במערכת חוטית או אלחוטית? מערכות חוטיות מכילות כבלים המחברים בין המערכת המותקנת לכל הבית שלך ונחשבות למאוד יקרות להתקנה ולא נוחות במיוחד לשימוש, שכן אם אין מערכת קיימת עליה ניתן להלביש את המערכת הקווית, יש צורך בפירוק קירות ותקרות על מנת להתקין את הכבלים הנדרשים. מערכות אלחוטיות יקרות ממערכות חוטיות, אך לעומת זאת התקנתן זולה יותר שכן כל הנדרש הוא למעשה לחברן לספק כוח.

·קבע לגבי ספק כוח, האם אתה מעוניין בשקע חשמלי, אספקת כוח זרם ישר 12 וולט או סוללות הדורשות החלפתן בקביעות.
· בדוק את התנאים של תעודת האחריות של מערכת האינטרקום כריזה ואזעקות. לכמה זמן, באילו תנאים ומהם פרטי הקשר להזמנת טכנאי בעת הצורך.

·הדבר החשוב מכל, רכוש את המערכות מספקים מורשים ומחנויות מוכרות וטובות לממכר מרכזיות טלפון וטכנולוגיה מתקדמת לאבטחת הבית והמשרד.