אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפים והמלצות בנושא מנעולים ודלתות


מנעולן-פורץ-מנעולים

בין אם אתה נכנס לדירה חדשה, ממקם מחדש את העסק או מחליט לבצע שיפוץ כללי ומסיבי, הדבר הראשון שצריך לעלות לך בראש הוא נושא שמירה על הביטחון והפרטיות של שלך, של הדיירים או העובדים שלך וכמובן של האורחים והלקוחות. כלומר, עליך לדאוג לפני הכל לרכישת דלתות פנים ודלתות חוץ לדירה או לעסק. הנה מספר טיפים והמלצות שכדאי לך לקחת בחשבון בתהליך הבחירה.
עיצוב הדלתות

כל מעצב פנים ואדריכל שתשאל יאמר לך כי דלתות פנים ודלתות חוץ מהווים חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכללי של החלל. ניתן למצוא בשפע דלתות כניסה מפלדה איכותית ואיתנה במגוון עצום של דגמים וצבעים המעוררים את הדימיון והסקרנות של כל מי שיבוא לביקור לגבי המצפה לו מעבר לדלת. גם תחום דלתות הפנים התפתח משמעותית וכיום הן משמשות כפריט עיצובי לכל דבר המשתלב במראה הכללי של הבית ואף משלים אותו.
כך כשאתה ניגש לרכוש דלתות עבור הבית או המשרד שלך, אל תהסס לשלב בהן אלמנטים מיוחדים היכולים לרמז על תחומי עניין והאופי של האנשים השוהים במבנה. שים לב לבחור בעיצוב אשר לא יחרוג מגבול הטעם הטוב ויתאים לסגנון העיצובי של הבית.
בחירת המנעול

לאחר שבחרת את דלת הכניסה לבית ובמידה ואינך מעוניין במנעול הסטנדרטי, יש לא מעט אפשרויות העומדות לרשותך בשוק המנעולים והכל תלוי בתקציב שלך וברמת הביטחון שאתה מעוניין להשיג.
מגוון המנעולים כולל בין השאר מנעולים הפועלים בהקשת קוד סודי, טביעת אצבע והעברת כרטיס מגנטי. פיתוחים אחרונים של מערכות הצילינדרים הביאו להתקנת מנגנונים מיוחדים נגד פריצות וחידושים נוספים המבטיחים את הביטחון המלא של המשפחה או העובדים שלך, ולא פחות חשוב, הרכוש שלך.