אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפים והמלצות בנושא בחירת עו"ד פלילי


לאחר שערכת חיפוש באינטרנט וחקרת את הרקע לגבי מספר מסויים של עורכי דין פליליים, הגיע הזמן ליצור עמם את הקשר הראשוני ולרשותך למעשה שתי אפשרויות – בטלפון או באמצעות דוא"ל. בשיחת הטלפון הראשונית עם עורך דין פלילי, חובה עליך לזכור להציג את עצמך ולאחר מכן לתאר בפניו את המצב המשפטי שלך. רוב עורכי הדין הפליליים צריכים לדעת אם הלקוחות הפוטנציאלים שלהם הועמדו לדין בשל עברה פלילית, מה היתה העברה, מתי נרשמה ופרטים לגבי הופעה משפטית.

עליך לזכור כי בעוד חלק מהפרטים הינם חיוניים, השיחה הראשונית איננה הזמן המתאים להיכנס ליותר מדי פרטים או להשיג מהם את חוות דעתם המקצועית. השיחה הראשונית צריכה להתרכז בלסייע לך לקבוע אם אותו עורך דין פלילי מסוגל או לא לספק לך הגנה מוצקה ולייצג אותך באופן הטוב ביותר שהוא יכול.

חלק מהקריטריונים שאתה תרצה לחפש בעורך דין פלילי יכלול מענה על השאלות הבאות:

– האם עורך הדין מנוסה בהגנה על אישומים דומים כשלך?

– האם העורך דין פועל בתחום השיפוט בו הדין יישמע?

– האם עורך הדין מרגיש כי הוא יכול להגן עליך?

– כיצד עומס התיקים שלו נראה, האם יוכל לקחת את התיק שלך?

– מה הוא מרגיש שצריך להיות הצעד הבא?

דבר נוסף וחשוב, שעליך לקחת בחשבון בעת הפגישה הראשונית, הוא תחושת הבטן שלך לגבי הרצון והיכולת שלו להגן עליך. בתום הפגישה הראשונית עם עורך הדין הפלילי, יהיה לך מושג טוב וברור הרבה יותר אם הוא העורך דין המתאים שלך או שמא עליך להמשיך בחיפוש ולעבור לשם הבא המופיע ברשימת עורכי הדין הפליליים אשר יצרת מבעוד מועד.

שיתוף פעולה: עורך דין מקרקעין גרטל גרבר