אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפים בבחירת קייטרינג


קייטרינג לאירועים

האם יש לך את המיומנות והזמן לארח ולהשביע את תאבונם של מספר בלתי מוגדר של אנשים. בכל הנוגע לקבוצות קטנות של אורחים, בדרך כלל עד 40 איש ולפעמים מעט יותר תלוי בך, יתאים לך ככל הנראה לספק את הקייטרינג בעצמך. לעומת זאת, כאשר אתה מבקש לספק קייטרינג לאירוע רב משתתפים, כגון איחוד משפחתי, חתונה או כל אירוע משמעותי ומיוחד הדורש ממך יותר זמן לתכנון ולביצוע ממה שיש לרשותך, מומלץ לך לקחת בחשבון את שירותי ההסעדה והאירוח של קייטרינג מקצועי.

רשת האינטרנט היא מקום מצויין להתחיל לחפש אחר ספקי קייטרינג בסביבת המגורים שלך. אתרי האינטרנט של חברות הקייטרינג השונות יספקו לך נקודת מבט טובה לגבי הסגנון ואיכות העבודה שלהם, בנוסף לפירוט לגבי תפריטים ומחירים. חפש ספק קייטרינג אשר יתאים גם לתקציב שלך. השתמש ברשת האינטרנט על מנת לחפש תמונות או סרטי וידאו של אירועים קודמים, ביקורות וכל מידע אחר אשר יסייע לך להבין מה הקייטרינג יספק ומה לא.

אל תהסס לשאול שאלות וספק כמה שיותר מידע לגבי האירוע בעת יצירת הקשר הראשונית עמם ספקי הקייטרינג. כך הם יוכלו להבין את דרישות הקייטרינג שלך ולתת לך הצעת מחיר מתאימה במידה והם פנויים בתאריך המדובר. וודא באותה הזדמנות אם יש לספק הקייטרינג רשיון עסק וביטוח צד ג וזאת על מנת לכסות את עצמך מבחינת תאונות עבודה וכדומה. הבנת התפריטים והצעות המחיר הינה חיונית ביותר וחובה עליך לבדוק לגבי עלויות נוספות. ברוב המקרים, הצעת המחיר נקבעת לאדם כפול מספר האנשים הצפוי להגיע לאירוע, אך במידה ומיקום האירוע נמצא מחוץ לטווח הפעילות של הקייטרינג, ככל הנראה תצטרך לשלם תוספת מחיר בגין נסיעות.