אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפולי שיניים לילדים


מרפאת שיניים - רופא שיניים

טיפולי שיניים לילדים, שונים במעט מטיפולי שיניים למבוגרים ודורשת התמחות ספציפיים בשניים הרכות של ילדנו. מעבר להסמכה ולהתמחות של רופא השיניים, עליו להיות בעל סבלנות רבה ובעל גישה לטיפולי שיניים אצל ילדים קטנים ובני נוער. גישה נכונה של רופאי שיניים לילדי וטיפול חיובי, יוכל לתרום רבות לתפיסה חיובית של ילדים לשארית חייהם, בעוד גישה שלילית תוכל להקנות להם פחד וסיוט מרופאי שיניים למשך כל חייהם. למעשה, הכל מתחיל מאמון שנוצר בין הילד לבין רופא השיניים, כך שהטיפולים יעשו מרצון ובאווירה טובה.

מגוון סוגי טיפולי שיניים לילדים קטנים

בכל הקשור לטיפולי שיניים לילדים, חשוב לדעת כי ביקור שגרתי יוכל ברוב המקרים למנוע תופעות ובעיות שונות בעתיד, לכן מומלץ להגיע לרופא השיניים עם הילדים ברגע שבקעו להם שיני החלב, כדי שהרופא ייבחן כי הן תקינות. מעבר לכך, רופא השיניים יוכל להדריך את הילדים ואת ההורים כיצד להימנע מהתפתחות מחלות שיניים שונות כמו – עששת וחורים שהם נפוצים אצל ילדים קטנים ובכלל יוכל ללמד את הילד כיצד לצחצח את שיניו בצורה נכונה, אם זה בחירת מברשת נכונה, בחירת משחה ומאילו מאכלים עדיף להימנע או לצרוך כדי להגן על השיניים.

מעבר לכך, אצל רופא שיניים לילדים תוכלו לקבל טיפולים שונים, אם זה גשר לשיניים לבני נוער, סתימות, עקירות, טיפול בעששת יישור שיניים ועוד.