אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפולי פדיקור מניקור


בניית ציפורניים, מניקור

כל אישה מטופחת כזאת שאוהבת תמיד להיראות במיטבה, מכירה מקרוב את טיפולי מניקור ופדיקור. פדיקור ומניקור הם תחום טיפול נפוץ אצל נשים, אך נראה כי לא מעט גברים מעוניינים בכפות רגלים וידיים אסתטיות בדיוק כפי שנשים רוצות והם פוקדים אצל קוסמטיקאיות הפזורות ברחבי הארץ כדי לזכות בכפות רגליים ודיים אסתטיות ונקיות, הן לצורך רפואי או כטיפול אסתטי שגרתי.

כפות הידיים שלנו חשופות ביום יום למפגעים, אם זה למזהמים כתוצאה מעבודה מאומצת בזמן ניקוי הבית, שטיפת כלים, בזמן הקלדה בעבודה, כך שהן יכולות להתייבש ולפתח עור יבש סביב הציפורן. לעומת זאת, כפות הרגליים שלנו אף הן חשופות למפגעים רבים, גם בשל היותם אטומות בנעלים במרבית היום, או כאשר אנו הולכים יחפים, כך שהן יכולות לפתח זיהומים ועור יבש בגלל סיבות בריאותיות או גנטיות. אם כך, חשוב לגשת כל תקופה מסוימת לטיפולי פדיקור מניקור, על מנת לזכות בכפות רגליים וידיים אסתטיות לגמרי.

מה חשוב לדעת לפני שפונים לטיפולי פדיקור מניקור?

בכל טיפול פדיקור ומניקור, חשוב לשים לב לאסתטיקה של המקום, שהרי מדובר על אזורים אינטימיים. לכן, על קוסמטיקאיות לחטא היטב את הציוד והכלים איתם הם עובדות וגם להשתמש בכלים חדשים כמו – בצירה חדשה וכך הלאה. לכן, כאשר פונים לקוסמטיקאית, יש לוודא שהכל נקי ומחוטא היטב כדי שלא תפתחו מחלות ומזהמים.