אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טייח מחיר


בעלי מקצוע מומלצים

טייח מחיר

חייגו עכשיו

073-2629138

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

בתחום הבנייה נראה כי יש לא מעט בעלי מקצוע אשר להם ניסיון רב והתמקצעות בתחום ספציפי. אחד המקצועות הנדרשים בשוק הם – טייחים אשר מבצעים עבודות שיפוץ לקירות חיצוניים ופנימיים על ידי חומרים שונים. למעשה, מדובר בעבודה הדורשת דיוק רב ושימת לב על כל פרט ופרט על מנת לקבל תוצאות מרשימות וגימור נקי לעין. יש לא מעט חומרים בשוק איתם משתמשים טייחים, אם זה טיח על בסיס אקריל, גבס ועוד.

החומר הפופולרי איתם עובדים טייחים הוא חומר טיח גבס אשר מיועד לסגור חורים וסדקים בקירות והוא חומר איתו נוח לעבוד בשל המרקם שלו. החומר הינו מגיע כאבקה לבנה אשר אותה מערבבים אותה עם מים בצורה ידנית לעבודות קטנות, אך אם מדובר בעבודות גדולת יש צורך להשתמש במערבל ידני או גדול יותר על מנת לערבבו בצורה יסודית, כך שלא ייווצרו גושים.

היתרונות של טיח גבס הפופולרי בתחום

חומר הגבס, כחומר לצורך טיוח קירות, הוא נחשב לזול ביחס לחומרים אחרים, כך שמחירו האטרקטיבי הופך אותו למבוקש על ידי הצרכנים ועל ידי טייחים. מעבר לכך, מדובר בחומר נוח לעבודה בשל היכולות שלו להלבין את הקירות המטויחים, מה שאפשר לטיח גבס להיות חומר שכיח בבנייה המודרנית בארצנו. לדרגת הסמיכות של חומר זה, היא גם פקטור משמעותי לפופולריות שלו, מכיוון שדבר זה מאפשר מריחה עבה יותר או דקה, כך ניתן למרוח אותו לפי העובי הרצוי.