אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיולים במיניבוסים בכל רחבי הארץ


לאורכה ורוכבה של מדינת ישראל, ניתן למצוא מגוון רב של לוקיישנים מעניינים המתאימים לטיולים מהנים, כך שלקיחת פסק זמן מהחיים העמוסים על מנת לטייל בארצנו היפה, יכול להיות מרענן ביותר. כיום, לא מעט אנשים יוצאים עם בני משפחה וחברים לטייל במגוון יעדים בישראל, אם זה באזור הצפון הירוק, במגוון מקומות בדרום, באילת, בירושלים, ים המלח, טבריה ועוד מקומת רבים. כאשר מדובר על טיול בו משתתפים כמות רבה של נוסעים, תמיד כדאי להיעזר בשירות של חברות הסעות. לרוב, חברות אלו מציעות מיניבוסים גדולים או קטנים המתאימים בקפידה לכמות המטיילים.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים שירותי הסעות במיניבוסים?

חווית הנסיעה במיניבוס והשהות בו, יכולים להשפיע רבות על ההנאה שלכם ושל המשתתפים בטיולים, כך שבחירה נכונה בחברת הסעות מיומנת, תוכל להשפיע רבות על החוויה של הטיול. לכן, כאשר בוחרים בחברת הסעות, חשוב להקפיד על כמה פרמטרים חשובים:

ראשית, חשוב לבדוק אם מדובר במיניבוסים חדשניים הכוללים את כל השירותים הבסיסיים כמו – מזגן פעיל, מושבים נוחים, ניקיון ואסתטיקה של ההסעות, שירות אדיב מהנהגים, רכבים בטיחותיים, שירותי מיקרופון, מוזיקה, מקרר קטן, חגורות בטיחות ועוד מספר פרמטרים החשובים לכם בעת הטיול. כמובן שחשוב לבדוק גם את עלות השירות שלרוב נגזר מגודל ההסעה ומרחק הנסיעה, אך כמובן שיש לבצע סקר שוק על מנת לאמוד את המחירים.