אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

חימום תת רצפתי בגז


הסקה מרכזית

בשנים האחרונות יש יותר ויותר מודעות בכל הקשור לשמירה על איכות הסביבה ושימוש מופחת באנרגיה, כך שפתרון הסקה בגז נהפך לפופולרי בבתים רבים. האופציה הפופולרית יותר לחימום תת רצפתי בגז נעשה על ידי- תנורי ההסקה הפועלים על גז. תנורים אלו, הפכו למוצר נחשק ואסטטי עם אמצעי בקרה אשר תורמים רבות לבטיחות דיירי הבית וכמובן תורמים רבות לחיסכון משמעותי בצריכת החשמל. תנור הסקה התת ריצפתים אשר מופעלים באמצעות גז הינם מגיעים במידות קטנות בהשוואה לכל אמצעי חימום אחר. מעבר לכך, הם מגיעים בהספק זהה אשר מותקן על גבי קיר ובתוכו קיימים כל אמצעי השליטה והבטיחות הנדרשים על פי תווי התקן.

כל היתרונות בחימום תת רצפתי בגז

תנור ההסקה אשר פועל על גז, הינם בטיחותיים ביותר שקיימים בשוק ומתאימים גם לבתים בהם יש ילדים קטנים, מכיוון שהם מגיעים עם תא בעירה אטום לחלוטין אשר מצויד בארובה כפולה מסוג- "טורבו" לפליטת תוצרי הבעירה וליניקת חמצן לבעירה וזאת מותקן מחוץ לחלל הבית. למעשה, ההסקה על ידי תנור זה היא הבטיחותית ביותר, כיוון שהיא מותקנת בתוך הבית אך אינה קשורה לבית כלל, אלה היא רק מחממת את הבית באופן הבטיחותי ביותר.

מעבר לכל יתרונות אלו, תנור ההסקה הפועל באמצעות גז, יכול לספק גם מים חמים לאמבטיה ולברזים בבית באופן מידי וללא הגבלת כמות, מה שהופך אותו לפופולרי ומבוקש יותר בשוק.