אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

חילוץ רכב


גרר - שירותי גרירה

כל בעל רכב מכיר היטב את התחושה הנוראית בה נתקעים עם הרכב בשל תקלות שונות, אם זה תקלות חשמליות או מכאניות, שבהם אין מנוס אלה להזמין שירותי גרר. שירות חילוץ רכב לעומת זאת, יכול להיות גם במצבים שנתקעים בבוץ בעת טיול בטבע, ונראה כי גם רכבם 4*4 יכולים להתחפר בבוץ, בחול טובעני, או במעט שלג שיש בארצנו- שאז יש צורך בשירותי חילוץ.

מה עושים במקרה שנתקעים עם הרכב ויש צורך בשירותי חילוץ?

במקרה שכזה, ראשית יש לבדוק אם פוליסת הביטוח מעניקה שירותי חילוץ, לכן תמיד כדאי לנצל את הביטוח, הרי אתם גם ככה משלמים עליו לא מעט כסף. אך חשוב לציין כי במקרה של חילוץ רכב שהתחפר מבוץ, לא תמיד הביטוח מכסה, לכן כדאי להרים טלפון ולברר זאת. במידה ואין לכם כלל ביטוח גרירה לרכב, תוכלו להזמין גרר פרטי על ידי סיוע באתר שלנו אשר מציע מגוון נותני שירות המדורגים על ידי דירוג חברתי הכולל המלצות של לקוחות קודמים. 

כאשר בוחרים חברה המספקת שירות גרירה וחילוץ רכב, תמיד כדאי לבחור חברה מוכרת וגדולה ולא להסתמך על חאפרים שונים שם יותר "חובבנים" מאשר מקצועיים. דבר נוסף, חשוב לוודא את זמן ההגעה של הגרר ולבקש שישלחו ניידת מיוחדת שתוכל לחלץ אתכם בצורה מקצועית על ידי כלים שונים ובעלי מקצוע מומחים בתחום. דבר נוסף, בדקו מחירים ובצעו סקר שוק, על מנת לאמוד את המחיר מראש.

כלי נגישות