אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

כל מה שרציתם לדעת על חידוש רהיטים


רפד - רפדים

בעבר תחום של חידוש רהיטים נתפס בעיקר סביב רהיטים ישנים ובלואים שלא ניתן להשתמש בהם כלל, אך כיום נראה כי אנשים רבים פוקדים זה אחר זה אצל רפדים על מנת לרפד רהיטים בריפודים צבעונים על מנת שיתאימו בקפידה לעיצוב ביתם. כיום, מגמת עיצוב הבית הולכת ומתפתחת וזאת תודות למודעות הרבה של בית מעוצב ומזמין ונראה כי גם עולם הדיגיטל תרם לכך רבות, שהרי הקבוצות הרבות בפייסבוק לעיצוב הבית יחד עם הפורטלים הרבים בתחום העיצוב מביאים אנשים רבים להתמקד רבות בעיצוב הכולל של הבית.  

לרבים מאיתנו יש בבית סלון מעור או בד איכותיים או כורסה ישנה שעליהם אנו לא מוכנים לוותר כלל וכלל, מכיוון שהם משרתים אותנו בנאמנות ברביצה כל ערב מול הטלוויזיה, הם מכירים את מבנה גופנו ונוחים לנו. אז מה עושים אם אלו נקרעו או הוכתמו, או ששיניתם את סגנון עיצוב הבית וצבעם אינו מתאים כלל לעיצוב החדש? הפתרון הטוב ביותר הוא לגשת לרפד ולרפד את פריטים אלו בצבעים האהובים עליכם מבלי צורך לקנות חדשים.

מה חשוב לדעת לפני שנגשים לרפד?

על מנת למצוא רפד מקצועי, כזה שמבצע עבודות קודש בכל הקשור לריפוד, תוכלו להתרשם מעבודות קודמות שלו ותוכלו לבקר אצלו על מנת להתרשם מעבודותיו. רפדים רבים מחזיקים בחלל העבודה שלהם סוגים רבים של ריפודים, כל שתוכלו לבחור מבין ההיצע הרב שהם מציעים.