אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

חידוש רהיטים ישנים


חידוש רהיטים

תחום עיצוב הבית, הפך לנושא מדובר ביותר ונראה כי אנשים רבים מבינים את החשיבות של עיצוב הבית במחירים סבירים, כך שבמקום לרכוש רהיטים חדשנים, ניתן פשוט לשפץ ולחדש את הקיימים בעלויות זולות במיוחד. כיום, יש לא מעט פורומים וקבוצות שונות בפייסבוק, אשר מגבירות את הביקוש לחידוש רהיטים ישנים, כך שכל ריהוט ניתן לצבוע ולחדש ולקבל בית מעוצב בסגנון מודרני ממש לפי הטרנדים האחרונים.

מהו למעשה חידוש רהיטים?

יש לא מעט רהיטים שניתן לחדש על ידי פנייה לבעל מקצוע מתאים, כמו – ריפוד של הספה לריפוד חדשני ומודרני, ריפוד כסאות אוכל, ריפוד כורסאות ושידות ועוד. מעבר לכך, ניתן לחדר רהיטים על ידי צביעה מחדש על ידי בעל מקצוע כמו – צביעה של שולחנות, כיסאות, מזנונים, שידות, ויטרינות, ארונות, קומודות, חדרי שינה, ריהוט גן, ספסלים, כורסאות ולמעשה כל רהיט בבית שבמבט ראשוני הוא נראה עלוב, אך על ידי צביעה או ריפוד מחדש, הוא יוכל להיראות יוקרתי במיוחד.

היכן תוכלו למצוא בעלי מקצוע לצורך חידוש רהיטים?

כיום, יש לא מעט נגריות, רפדים ואפילו שיפוצניקים אשר מציעים שירות חידוש רהיטים, אך כמובן שאם מדובר בריפוד, תמיד כדאי לפנות לרפד מקצועי, אך את שאר בעלי מקצוע אחרים, תוכלו למצוא אצלנו באתר ולהזמין בעל מקצוע מקצוען על מנת שתקבלו רהיטים שנראים ממש כמו חדשים.