אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

חידוש מדרגות שיש, גרנוליט ומוזאיקה


בעלי מקצוע מומלצים

חידוש מדרגות היא פעולה מצוינת שיכולה לחסוך לבעלי דירות לא מעט כסף. כיום, בבתים פרטיים ופנטהאוזים ישנן מדרגות אשר משרתות את דיירי הבית לעלות לקומות העליונות, כך שלעיתים מדרגות אלו יכולות להישחק עם השנים, אם זה מבחינת שחיקה, שריטות, כתמים, פיצוצים ועוד. למעשה, במקום להחליף את המדרגות לחדשות, ניתן כיום לבצע חידוש מדרגות על ידי בעלי מקצוע מומחים אשר משתמשים עם חומרים וכלים מתקדמים, על מנת להקנות למדרגות מראה מבריק וחדש והתוצאות הן טובות ביותר.

מגוון שירותי חידוש וליטוש לסוגי מדרגות שונים

ישנן לא מעט חברות אשר מציעות שירותי ליטוש וחידוש מדרגות מסוגים שונים כמו – ליטוש וחידוש אבנים שונות, ליטוש אבן טרונטין, ליטוש שיש או גרניט פורצלן, ליטוש מרצפות טרצו, מרצפות סומסום, ליטוש מדרגות אבן שיש ומוזאיקה, ליטוש ספים אבן שיש ומוזאיקה, ליטוש בטון ועוד סוגים רבים של אבנים.

מעבר לכך, ניתן לקבל גם שירות חידוש ליטוש מדרגות חוץ ופנים, גם אם מדובר במדרגות חוץ אשר חשופות לפגעי מזג האוויר ועם השנים הן יכולת להתבלות. עבודת הליטוש והחידוש מתבצעת על ידי מכשור מיוחד המיועד למטרה זאת וכמובן שימוש בחומרים איכותיים אשר כוללים גם מריחת סילר מתאים בסיום העבודה, וזאת על מנת לאטום באופן הרמטי את החומר למניעת חדירת לחות, גשמים ורטיבות. 

כלי נגישות