אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

זיקוקים ופירוטכניקה מחירים


זיקוקים

כל בעל אירוע מעוניין להפיק אירוע מרשים עליו ידברו רבות כיאה לאופי הישראלי, אך מרוב האטרקציות הרבות הקיימות כיום באירועים, לעיתים ניתן ללכת לאיבוד די מהר מרוב ההיצע הרב. אך כאשר מדובר על הפקת אירוע יוקרתי ומרשים, לא ניתן לבצע אותו ללא הזמנה של מופע זיקוקים ופירוטכניקה שידהים את האורחים. הזמנת שירות של זיקוקים לאירועים הוא, ללא ספק רעיון מצוין שיכול להפוך את האירוע שלכם לתוסס וחי. לעתים זה לא משנה באיזה אירוע מדובר, בין אם מדובר באירוע גדול כמו חתונה או כנס מרשים או אם באירוע בר או בת מצווה ואפילו באירוע כמו יום הולדת, למעשה  כל אירוע באשר הוא תופס קצב אחר והופך להיות הרבה יותר מרשים על ידי מופע זיקוקים מרשים.

המחירים של מופעי זיקוקים ופירוטכניקה, הוא אינו זול, שהרי מדובר בחומרים יקרים ובמפעילים אשר עובדים על פי רישיון ותקנות בטיחות נוקשים, אך כמובן שיש מפעילים אשר מציעים חבילות משתלמות במיוחד הכוללות מגוון רב של אפשרויות, בין אם מדובר על זיקוקים בשמי הארץ לאחר החופה או אם מדובר על זיקוקים אותם מקיימים בחלק הפנימי של האולם על רחבת הריקודים הרידוד הרומנטי של בני הזוג בחתונה.

בכל מקרה, חשוב להזמין רק מפעיל אשר פועל עם רישיון ומציע מחירים הוגנים, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהוא לא יסכן את המוזמנים.