אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

זגגות לרכב


זגג מומלץ - זגגים

כאשר נשברת או נסדקת השמשה ברכב, דבר ראשון שעולה לנו בראש הוא לחפש מוסכים המציעים זגגות לרכב, על מנת לסדר את התקלה כמה שיותר מהר. כאשר מתגלה סדק או שבר בשמשת הרכב, יש להחליף את השמשה במהירות האפשרית, מכיוון שהשבר יכול להתארך ולגרום לשבר השמשה בעת נסיעה. לכן, אם גילתם סדק באחת השמשות ברכב, עליכם להגיע במהירות האפשרית לזגג רכב. אצל זגג רכב ניתן למצוא מגוון רב של שירותי שמשות לכל סוגי הרכב הקיימים בשוק ורובם מייצרים את השמשות בהתאמה אישית על פי סוג הרכב שלכם.

עבודות זגגות אצל זגג רכב, כוללת מגוון רב של שירותים לכל סוגי הרכבים כמו:

עבודות זגגות לרכבים פרטיים ומסחריים, לרכבי אספנות, למלגזות, טרקטורונים, מוניות, טרקטורים, משאיות ושירותי החלפת שמשות לכל סוג הרכבים הקיימים בשוק. בנוסף, תוכלו למצוא שירותים נלווים כמו – תיקון והחלפת מנגנוני חלון גם ידניים וגם חשמליים, אפשרות הכהיית של שמשות על פי תקן משרד התחבורה, החלפת גומיות הנמצאות בחלונות, החלפת אטמים ופתרונות לאטימת הרכב מפני חדירת מים ועוד שירותים משלימים אחרים לרכב. 

בבחירת זגג רכב, חשוב לבחור בבעל מקצוע בעל ניסיון רב בתחום, אשר מכיר היטב את כל סוגי השמשות לרכב ויוכל לבצע עבודה נקייה הכי קרובה למקור, כך שתוכלו ליהנות ממראה נקי וגימור מושלם. תוכלו לבצע סקר שוק בין כמה זגגים ולבחור בזגג המעניק מחיר אטרקטיבי עבור השירות ולבחור.