אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

התקנת פרגולות עץ


פרגולות עץ

תחום פרגולות עץ, היה מאז ומעולם שם ודבר בתחום פתרונות הצללה לבית ונראה כי אנשים רבים מתעניינים בהתקנת פרגולה על מנת לקבל הצללה מלאה מפני השמש הקופחת. כיום פרגולות מגיעות במגוון רב של עיצובים על פי מיטב הטרנדים האחרונים בעולם העיצוב. במדינת ישראל שורר מזג אוויר ים תיכוני, כך שבמרבית השנה השמש יוקדת בחוזקה, דבר זה מצריך מבעלי בתים למצוא פתרונות הצללה אטרקטיביים ונראה כי את הפרגולות ניתן למצוא כמעט בכל בית ישראלי, מה שהופך אותן לפופולריות ומבוקשות. מעבר להצללה והגנה מפני השמש, פרגולות עץ תורמות רבות לפן העיצובי ומאפשרות לאנשים גם ליהנות מהצללה מיטבית וגם לקבל מרפסת או חצר מעוצבים בסגנון כפרי מודרני. 

מגוון סוגי פרגולות

בשל היות הפרגולות כל כך מבוקשות, ניתן למצוא אותן במגוון רב של עיצובים מרשימים ולהתאימן בקפידה לאווירה הגינה או העיצוב הקיים בביתכם. את הפרגולה מייצרים מעץ איכותי ביותר, אם זה עץ איפאה המוכר, עץ אלון, עץ אדום ועוד מגוון רב של סוגי עץ. את הפרגולות ניתן לבנות במגוון צורות, אם זה פרגולות עגולות, מרובעות, תלויות, על עמודים, כסוכך, פרגולות ספרדיות מעוגלות ועוד מגוון רב של עיצובים מרשימים שלא מותירים מקום לדמיון.

את הפרגולות ניתן למצוא אצל אמני עץ אשר יכולים לבנות עבורכם כל עיצוב רצוי, אך כמובן שיש לבחור רק בבעלי מקצוע בעלי ניסיון רב ומיומנות בתחום הפרגולות.