אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

התקנת מצלמות אבטחה כהרף עין


מצלמות אבטחה - תיקון מצלמות אבטחה

אין דבר המשתווה לידיעה כי אתה עושה הכל על מנת להגן על ביתך ומשפחתך כמיטב יכולתך. מצלמות אבטחה יכולות לסייע לך לביצוע המשימה ולהיות חלק ממערך אבטחה והגנה עבור האנשים והדברים החשובים לך באמת.

מצלמות אבטחה אלחוטיות לעומת קוויות

מצלמות אבטחה אלחוטיות הינן קלות להתקנה, אפילו באופן עצמאי, אולם לא תמיד ניתן להסתמך עליהן מבחינת איכות תמונה ואורך חיי סוללה. איכות התמונה תלויה בין השאר במרחק בין המצלמות למערכת הקלט ובכמות ההפרעות העומדות ביניהן, ומבחינת חיי הסוללה, יש להחליפה לעתים קרובים – חסרון אשר ניתן להתגבר עליו באמצעות יצירת לוח זמנים מסודר להחלפתן. מצלמות אבטחה קוויות דורשות חיבור ישיר למערכת החשמל בבית או במשרד שלך, ולכן חובה עליך לשכור את שירותיו של חשמלאי או מתקין מצלמות אבטחה מנוסה לביצוע ההתקנה. בעוד איכות התמונה המתקבלת גבוהה יותר ממצלמות אבטחה אלחוטיות, העלות גבוהה יותר ומשך ההתקנה רב יותר.

יתרונות בהתקנת מצלמות אבטחה

בהתקנת מצלמות אבטחה בתוך או מחוץ לבית, הדבר מאפשר יכולת מעקב על המתרחש מסביב – מועיל במיוחד כאשר גרים בשכונת מגורים לא בטוחה במיוחד או כאשר נמצאים לבד בבית. כאשר הילדים בוגרים מספיק בשביל להישאר לבד, מצלמות האבטחה מקנות להם תחושה מסויימת של הגנה לצד תחושת העצמאות, ומבחינת ההורים היוצאים לבלות, הם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי ילדיהם נמצאים תחת העין הפקוחה לרווחה של מצלמת האבטחה, אשר יכולה להיות מחוברת לרשת האינטרנט ובכך מאפשרת להם הצצה למתרחש בביתם בכל עת. מערכות מצלמות אבטחה פועלות 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, בין אם אתה שם ובין אם לאו, ומהוות בשל כך השקעה משתלמת במיוחד עבור הביטחון שלך, של משפחתך ושל ביתך.