אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

התקנת מערכת אזעקה


התקנת אינטרקום - תיקון אינטרקום

כיום, נראה כי אחוזי הפריצה הולכים וגדלים ולמשטרת ישראל לא תמיד יש את הכלים להתמודד עם אחוזי הפריצה הגבוהים, מה שמצריך מבעלי עסקים ובעלי בתים לנקוט בכל האמצעים הקיימים בשוק על מנת למגן את ביתם בכל האמצעים הקיימים בשוק על מנת לזכות בשקט נפשי. התקנת מערכות אזעקה, כיום נעשות על ידי טכנאים מקצועיים אשר מציעים גם את המערכת עצמה וגם את התקנתה בצורה מקצועית בשטח. בבחירת המערכת, עליכם לדעת כי יש לא מעט סוגים של מערכות והן חייבות להתאים בקפידה לביתכם וכמובן להיות פעילות בכל עת שאינכם נמצאים בבית או בשעות לילה מאוחרות כשכולם ישנים.

בשוק קיימים מגוון רב של סוגי מערכות אזעקה, חלקן משוכללות ומתוחכמות יותר וחלקן מערכות פשוטות שאינן מכילות חיבור למוקד. על מנת לבחור את המערכת האיכותית ביותר, תוכלו להיעזר בבעל מקצוע אמין המתמחה בכל סוגי המערכות ומכיר את כל היצרנים המובילים בשוק, כך הוא יוכל להתאים לכם את המערכת על פי גודל ביתכם ולפי דרישתכם.

כמה זה עולה לכם?

מחירי המערכות משתנים מחברה לחברה וכמובן הם נקבעים בהתאם לסוג המערכת שתרצו, אם היא משוכללת עם חיבור למוקד או מערכת פשוטה. לכן, תוכלו לבצע סקר שוק קצר בין כמה נותני שירות באתר שלנו – 2144 על מנת לאמוד את מחירי המערכות, אך כמובן שמומלץ שלא להתפשר על איכות המערכת וכמובן לדרוש תעודת אחריות.