אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

התקנת מערכות לגילוי אש


ספרינקלרים ומערכות גילוי אש

מערכות לגילוי אש הינן יעילות ביותר לשעת חירום ונראה כי חובת התקנתן בכל בית, משרד או מקום ציבורי. את מערכות אלו ניתן לראות במקומות רבים כמו- בבתים פרטיים, מסעדות, מפעלים, בנייני מגורים, במוסדות ציבוריים, משרדים ולמעשה בכל מקום בו מתגוררים או נמצאים אנשים ובפרט במקומות בהם יש מטבחים שעובדים עם אש. מערכות ספרינקלרים ומערכות גילוי אש נועדו על מנת לגלות שריפות ברגע פריצתן בזמן אמת, על ידי הפעלה של סירנה ברגע שפרצה שריפה. במקרים אלו, הגלאים מעבירים התראה מידית לכלל הדיירים הנמצאים במבנה או בבית על מנת שיתפנו מהאזור ובמקביל המערכת מחייגת לכיבוי אש ומזמינה כבאים.

היתרונות הרבים במערכות כיבוי אש

למערכות ספרינקלרים ומערכות גילוי אש יש יתרונות רבים. דבר ראשון, מדובר במערכות שיכולות להציל חיים ולצמצם נזקים רבים למבנה ברגע שפורצת שריפה. חשוב לציין כי מקרים של שריפה יכולים גם לקרות כאשר אין אדם במבנה, או במקרים שבהם ישנם אנשים, אך מרוב לחץ נמלטים מהמקום ושוכחים לגמרי להזעיק מכבי אש. למעשה, מערכת גילוי אש, מעבר לכך שהיא מפעילה סירנות התראה, היא מחייגת באופן אוטומטי לכיבוי אש ומזעיקה את הכבאים למקום והם מגיעים במהירות האפשרית להציל אנשים וגם את המבנה עצמו. 

אם כך, תמיד טוב להתקין את מערכות אלו, גם בבתים פרטיים ובכלל במבנים ציבוריים. כמובן שיש להתקין את מערכות אלו רק על ידי חברות מנוסות בתחום.