אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

התועלות הרבות של חיתולים למבוגרים


אי שליטה על הסוגרים הינו נושא שלא מדברים עליו יותר מדי, אך למרות זאת מאוד נפוץ. מיליוני אנשים בכל העולם סובלים מהבעיה הזו. אנשים החווים אי שליטה על הסוגרים ובעיות אחרות, הגורמות להם לאבד שליטה על שלפוחית השתן שלהם, משתמשים בחיתולים למבוגרים. חיתולים למבוגרים משמשים גם אנשים מוגבלים מבחינה שכלית וגופנית. דוגמאות נוספות לשימוש בחיתולים ניתן למצוא באנשים חולים המרותקים למיטה ללא יכולת תנועה בשביל לגשת לשירותים, אנשי אבטחה הנמצאים בתפקיד שעות ארוכות ללא הפסקה ובחו"ל נהגי תובלה בעלי לוחות זמנים מאוד מדוייקים, נאלצים לנסוע לעתים שעות ארוכות ללא הפסקה ועוד.

חיתולים למבוגרים חד פעמיים

חיתולים אלו עשויים מחומר עם יכולת ספיגת נוזל גבוהה. צרכנים רבים מעדיפים את החיתולים החד פעמיים מסיבות רבות כאשר בראש ובראשונה הוא נושא הנוחות, שכן ניתן להיפטר מהם בקלות. יתרון נוסף הוא תחושת היובש. אנשים הסובלים מבעיות אי שליטה על הסוגרים דואגים כמעט תמיד לגבי חֲרָרָה. החיתולים החד פעמיים מעוצבים כך שהם מספקים תחושת יובש מלאה לעור ובכך מונעות את התפתחות הפריחה. ניתן לרכוש את החיתולים הללו בבתי המרקחת ובסופרמרקטים.

חיתולים למבוגרים רב פעמיים

חיתולים אילו זולים יחסית מהחיתולים החד פעמיים וניתנים לשימוש נוסף. רוב החיתולים למבוגרים הרב פעמיים מצריכים לבישת מכנסי ניילון עמידים למים על מנת להגן מפני רטיבות ומהווים פתרון זול, אך עם זאת לא ניתן לרכוש אותם בכל מקום כמו החיתולים החד פעמיים, דבר המקשה על השגתם. הנוחות המירבית, עצם העובדה שכיום הם מאוד דקים ובלתי מובחנים מבעד לבגדים ויכולת הרכישה המקוונת, הדיסקרטית, של חיתולים למבוגרים מהווים פתרון מושלם ונטול מבוכה עבור האנשים הזקוקים להם.