אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

השתלות שיניים


מרפאת שיניים השתלות

כל אחד רוצה לזכות בחיוך יפה עם שיניים מלאות, שהרי שחיוך הוא כרטיס ביקור שלנו והרושם הראשוני הראשון עם כל אדם שאנו נפגשים. אך לרוע המזל, לעיתים בחלוף השנים השיניים שלנו נוטות לאבד מהחוזק שלהן מכיוון ששורשי השן נחלשים, מה שגורם לשיניים לנשור, או בשל בעיות שונות עם השיניים שאז יש צורך לעקור אותן או בשל בעיות גנטיות. מעבר לכך לעיתים מדובר בבעיות דנטאליות שונות שנובעות עקב הזנחת השיניים במשך השנים, גורמים פיזיים שגרמו לשיניים לנשור, פציעות ונפילות שגרמו לשיניים להישבר ולנשור ועוד סיבות שונות שגורמות לחיסרון של שיניים. אך כידוע לכולם שככל שהטכנולוגיה מתקדמת בתחום רפואת השיניים, כך אנו יכולים למצוא יותר ויותר פתרונות להשתלות שיניים אותם מענקים רופאי שיניים מקצועיים ומיומנים בתחום.

תחום השתלות שיניים, עברו בשנים האחרונות מהפכה רצינית וניתן למצוא מגוון רב של שיטות וטיפולים מתקדמים המאפשרים לבצע את ההשתלה במינימום זמן ובמינימום תקופת החלמה. התוצאות הן מרשימות ונראות ממש כמו שיניים טבעיות לחלוטין ואף יפות יותר מהשיניים הטבעיות, כך תוכלו לקבל שיניים חדשות וליהנות מחיוך מושלם וחווית לעיסה טובה יותר.

יש לא מעט שיטות בתחום להשתלות שיניים, בואו נראה חלק מהן: שתלים דנטאליים, שיניים תותבות, שיטת גשר בשיניים, שיטת שתלים מוטים בשיטת All On 4 ועוד מיני שיטות אחרות שיקנו לכם שיניים מלאות ויפות.