אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

השכרת ציוד מכני הנדסי


ציוד מכני הדנסי נקרא בראשי תיבות "צמ"ה" והוא למעשה שם כולל למגוון כלי רכב שנועדו לבצע עבודות שונות בתחום הבנייה, ולספק לעובדים עבודה מהירה ולצד נוחות בלתי מתפשרת. על ידי ציוד זה ניתן לבצע את העבודות הבאות: חפירות, הריסות, עבודות עפר, סלילת כבישים ומגוון עבודות נוספות בתחום הבנייה. כיום, יש לא מעט חברות בשוק אשר מציעות עבור קבלני עפר ויזמים ציוד מכני הנדסי, הן לטווח הארוך והן לטווח הקצר המותאמים על פי אופי העבודה ובהתאם לדרישות קבלן העבודה באתר הבנייה.

בחברות אלו, תוכלו למצוא מגוון ציוד כמו- ציוד לעבודות עפר – מחפר, טרקטורים, דחפור, יעה אופני, שופל, מעמיס, יעה זחלי, מחפרון, בובקט (מיני וסטנדרט), מפלסת, מגרדת, מקרצפת, מכבש, עגורנים, מכונות לצורך קידוח, מלגזות, מנופים בגדלים שונים, מערבל בטון, משאבות בטון והרשימה עוד ארוכה.

כל היתרונות בהשכרת ציוד מכני הנדסי

חשוב לציין כי העלות של ציוד זה הוא יקר ודורש ייבוא מארצות שונות ברחבי העולם ושלא לדבר על רישיונות תואמים ותווי התקן והבטיחו הנדרשים לכל מכשיר שכזה. מעבר לכך, נדרש בדיקות בטיחות כל תקופה מסוימת. לכן, חברות רבות מעדיפות להשכיר את ציוד זה ולהימנע מאחזקת ציוד זה. אך כמובן שעל יזמים וקבלנים לדאוג שהעובדים יעבדו עם ציוד זה בצורה בטיחותית ביותר ועל העובדים להחזיק ברישיון מתאים לכל כלי שכזה על פי החוק.

כלי נגישות