אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

השכרת פיגומים מחיר


השכרת פיגומים

בניית בית חדש או שיפוץ כל מבנה קיים דורשים במרבית המקרים, להקים תשתית של פיגומים אשר תאפשר את הגעתם של עובדי הבניין בצורה בטיחותית ונשיאת חומרי הגלם וכלי עבודה, לגובה רם. התשתית המוכרות כיום בתחום זה נקראו פיגומים ולמעשה ניתן להבחין בהם כמעט בכל עבודות בנייה שנעשות. הפיגומים המדוברים, הם למעשה מוטות ברזל חזקות ולרוב זמניות אשר אותן מרכיבים  בראשית תהליך השיפוץ או הבנייה והם חייבים להתאים בקפידה לכל סוג עבודה וצורך בתהליך שיפוץ או בנייה.

מתי יש צורך להיעזר בפיגומים?

ישנם לא מעט מקרים אשר קבלנים זקוקים לעבודות בגובה כמו למשל – שיפוץ מבנה כלפי חוץ, חיפוי המבנה, עבודות צנרת, ציור על קיר מבחוץ או מבפנים, עבודות גבס, התקנת תשתיות חשמל, מים או גז והרשימה עוד ארוכה. בדיוק בשל מקרים אלו, השכרת פיגומים יכולה להיות פתרון מצוין, כך במקום לרכוש פיגומים ולדאוג לאחסן אותם בצורה בטיחותית, ניתן להשכיר אותם לפי צורך.

כאשר מדברים על מחיר פיגומים, ניתן לראות כי המחיר יכול להשתנות מחברה לחברה, כמובן לפי הצורך הקיים וכמות הפיגומים. בכל מקרה, תמיד ניתן לבצע סקר שוק מעמיק על מנת לאמוד את מחירי ההשכרה, אך כמובן שחשוב לא להתפשר על כל נושא הבטיחות ולוודא כי החברה איתה תרצו לעבוד עומדת בתווי תקן המחמירים ביותר בשוק וכמובן עובדת לפי התקנות שנכתבו בחוק.