אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הרכבת פיגומים


השכרת פיגומים

בתחום הבנייה, משתמשים לא מעט בפיגומים לצורך עבודה של המבנה כלפי חוץ, אם זה חיפוי המבנה, הוספת מרפסות, שיפוץ כללי של המבנה, בתכנית תמ"א 38 , בתיקוני אינסטלציה, הרכבת חלונות, הדברה מקצועית, ציור על גבי מבנים ועוד מגוון רב של עבודות הדרושות עבודה בגובה. דבר זה, מצריך מקבלנים לשכור שירותי הרכבת פיגומים. ישנם קבלנים אשר מחזיקים ברשותם פיגומים וישנם כאלה אשר נעזרים בחברות המציעות השכרת פיגומים לצורך עבודה. חברות אלו, מלבד השכרת הפיגומים, הן מציעו הרכבת פיגומים בצורה בטיחותית ותקינה ואף את פירוקם בגמר העבודה.

חשוב לציין, כי יש סוגים שונים ש פיגומים, כך שיש לבחור את הפיגומים המתאימים בקפידה לסוג העבודה וגם לבל נשכל את עניין הבטיחות שהם חייבים לספק לעובדים. כיום, בעלי מקצוע אשר עובדים בעבודות אלו, זקוקים לעבור קורסים והדרכות לעבודה בגובה, על מנת לעבוד בצורה בטיחותית בהתאם לתקנות המופיעות בחוק.

מעבר לעובדה זאת, על הפיגומים להיות מורכבים בצורה נכונה, כך שהם יאפשרו לעובדים לעבוד בצורה נינוחה לאורך כל עבודתם וגם בצורה שתהיה בטיחותית לעוברים ושבים תחת הפיגומים. כלומר, יש לתחום את האזור כדי למנוע נפילות של חלקים שעלולים לסכן את עוברי האורח. שירותי הרכבת פיגומים, הם אומנם פתרון מצוין, אך כאמור יש לבחור בחברה מקצועית אשר עובדת בכפוף לתקנות והתקנים המחמירים הקיימים בחוק הבטיחות.