אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הרחקת יונים


הרחקת יונים

יונים הן חיות ידידויות שאינן מזיקות לאדם, אך לא כאשר הן מקוננות על אדן החלון שלנו או על גג הרעפים שלנו. יונים אוהבות לקונן במקומות שונים כמו – במרזבים, על גגות רעפים, במסתורי כביסה ובכל מקום אחר שנעים להן. יונים יכולות לגרום נזק רב לאדם, החל מהעברת מחלות שונות, כינים (לא אלה שאנו רגילים לראות על ראש ילדנו) ולכלכך את הכביסה או כל דבר אחר עם הצואה שלהן. מעבר לכך, יונים יכולות להרוס מתכות שונות עם הצואה שלהן, אם זה גגות אלומיניום, מרזבים ועוד.

כיום, ישנן שיטות חדשניות אשר מאפשרות לנו להרחיק את היונים מאדן החלון או מהגגות מבלי לפגוע בהן כל וכלל, שהרי פגיעה בהם מעבר לעניין של חמלה, לא תוכל למגר את התופעה מכיוון שיש מיליוני יונים אחרות שיגיעו אחריהן.

השיטות הפופולריות להרחקת יונים

חברות המציעות שירותי הדברה מעניקות שירות של הרחקת יונים במספר שיטות – על ידי דוקרנים, רשתות או על ידי גלאים אלקטרונים. למעשה, בשיטות אלו היונים אינן מגיעות למקום והולכות לקונן במקומות אחרים. השיטה הנפוצה כיום היא – הצבת דוקרנים שאינם מזיקים ליונים והיא שיטה טבעית לחלוטין וידועה כיעילה ביותר כיום בשוק. את דוקרנים אלו ניתן התקין במקומות בהן היונים נוהגות לקונן, אם זה על אדן החלון או על גגות.

באתר 2144 תוכלו למצוא מגוון נותני שירות המדורגים על ידי דירוג חברתי, כך שנותר לכם רק לבחור את הטוב ביותר!