אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הקמת בריכות שחייה ביתיות


אין כמו להיכנס לבריכה צוננת ונקייה בימי הקיץ החמים ונראה כי במדינת ישראל השטופת שמש, במרבית השנה שוכן מזג אוויר ים תיכוני, אשר מאפשר לפתוח את הבריכה לשחייה ברוב עונות השנה. לשבת בתוך בריכה עם כל המשפחה או חברים, אומנם נשמע כמו חלום, אבל זה אפשרי במידה ויש ברשותכם גינה גדולה או מרפסת מרווחת במיוחד.

אז בואו נראה את שלבי הקמת בריכת שחייה בבתים פרטיים:

ראשית, חשוב לתכנון היטב את צורת הבריכה ואת גודלה על פי תנאי השטח הקיימים. במידה ומדובר על בניית בריכות שחיה עבור בנין משותף, חשוב לבקש את הסכמת כלל הדיירים בבניין וכמובן להצטייד בכל האישורים הדרושים מהרשויות לצורך הקמת הבריכה.

לאחר תכנון הקמת בריכות שחייה בצורה מסודרת וקבלת האישורים הנדרשים, יש להיפגש עם יועץ מטעם חברות המציעות את הקמת הבריכה. תפקיד היועץ לבחון את השטח ולוודא שאכן הבחירה שלכם תואמת את הרצון שלכם ובכלל אם ישנה אפשרות להקים בריכת שחייה באזור המבוקש.

במידה ויש אישור להמשך התהליך, מתחילים את עבודות החפירה במקום ואת יציקת הבטון בצורה מקצועית בשטח. לאחר מכן יש צורך להקים תשתיות עבור הקמת בריכות שחיה, אם זה ברזים למילוי מים, שאיבת מים, פילטרים למים ועוד. לאחר מכן, יש צורך לרצף את סביב הבריכה בחיפוי אשר ימנע החלקות וכמובן גדר בעת הצורך.