אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הפעלות לחגים


הפעלות באירועים

כל ילד בכל גיל אוהב הפעלות ופעילות מהנות על ידי מפעילים, שהרי אין כמו פעילות מהנה שמגבשת את הילדים וגורמת להם להנאה רבה. את פעילויות אלו מזמינים לרוב בבית ספר, גנים, מועדוניות, מתנסים, הורים שחוגים לילדיהם יום הולדת ובכלל בכל מקום בו יש ילדים קטנים שאוהבים פעילויות. הפעלות לחגים, יכולות להיות פתרון מצוין, בהם הילדים יקבלו גם ערך מוסף וגם ייהנו מפעילות מגבשת בניהם ואפילו עם ההורים.

מה כוללות הפעלות לחגים?

הפעלות לחגים יכולות להיות בחגים שונים כמו – בראש השנה, פעילות לחג החנוכה, לסוכות, לט"ו בשבט, פעילויות לפורים מהנות וססגוניות, פעילות לחג הפסח, לשבועות ובכלל לכל חגי ישראל. בפעילויות אלו, ניתן לשלב מגוון רב של הפעלות, אם זה יצירה הקשורה לאותו חג, לדוגמא אם מדובר בחג חנוכה ניתן להכין סביבונים או חנוכיות עם הילדים, או אם מדובר בפעילות לפורים ניתן לבצע תחרות תחפושות מהנה כולל חלוקת משלוחי מנות, או למעשה כל פעילות הקשורה לאותו חג.

הפעלות לחגים גם לגיל הזהב

בדרך כלל בתי אבות או מועדוניות לגיל השלישי, מזמינים הפעלות לחגים על מנת שאנשים בגיל השלישי יוכלו ליהנות מפעילויות מהנות ואך ניתן לשתף ילדים ונכדים ואפילו נינים בפעילות ולגרום להם להנאה רבה. בדרך כלל, יש מפעילים ספציפיים אשר מתמחים בפעילות לגיל הזהב, כך שיש לבחון זאת מראש.