אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הפסח הזה עוברים מעבדות לחירות, לא עוד שיטות מסורתיות – ככה מזמינים היום בעלי מקצוע


הפסח הזה עוברים מעבדות לחירות, לא עוד שיטות מסורתיות – ככה מזמינים היום בעלי מקצוע

 

דמיינו לעצמכם כיצד הייתה נראית יציאת מצרים בימינו: משה היה מפעיל את הוויז כדי להגיע לארץ המובטחת וכ-500 מטרים לפני ים סוף "שים לב! מפגע דווח בהמשך הדרך". משה המבולבל היה עומד נבוך בעוד המצרים בעקבותיו כאשר לפתע "מחשב מסלול מחדש" – הוויז מצא דרך נוחה ומהירה יותר להגיע ליעד וארבעים שנה במדבר היו הופכות לארבעים דקות (או לפחות מצטמצמות באופן משמעותי).

במילים אחרות, הפיתוחים הטכנולוגיים שהיינו עדים להם בשנים האחרונות שדרגו עבורנו חוויות רבות בחיי היומיום והפכו מטלות מפרכות למשימות קלות ופשוטות. אם בעבר כשרצינו להגיע למקום מסוים, היינו נאלצים לפתוח מפה, להתחיל לחשב מה שעות העומס, היכן יהיו פחות פקקים ולהבין בעצמנו מה המסלול המתאים ביותר, כיום, הודות להתפתחות הטכנולוגיה ולפיתוחה של הבינה המלאכותית, כל שעלינו לעשות הוא להשתמש באפליקציות ייעודיות דוגמת וויז או גט-טקסי המוצאות עבורנו את הפתרון המתאים ביותר, בהסתמך על חכמת ההמונים והעדפותינו האישיות.

באופן דומה, ההתפתחויות הטכנולוגיות מצאו את מקומן גם בעולם בעלי המקצוע והזמנת השירותים. "עבדים היינו לפרעה מצרים" ועבדים נשארנו בכל פעם שהזדקקנו בדחיפות לאיש מקצוע שיגיע לביתנו. לפני עשר שנים, כשהיינו זקוקים לבעל מקצוע, החל מטכנאי מזגנים וכלה בליצן למסיבות, היה עלינו לפתוח במסע חיפושים מייגע ובלתי נדלה. מי מאתנו אינו זוכר את הרפרוף האינסופי במדריכים עבי כרס המכילים אינספור שמות ומספרים, אשר בחירה בכל אחד מהם היא בגדר הימור מוחלט? אז נכון, פעמים רבות היינו מדלגים על התהליך הזה ומרימים טלפון להורים או לחברים בשביל לקבל את המספר של האיש המקצוע הקבוע, אך גם כאן לא נפסקו הצרות. לא תמיד השעות התאימו, לעיתים המיקום לא היה נוח, העבודה הנחוצה לא הייתה המומחיות שלו ועוד שלל בעיות נוספות היו צצות.  

אולם, במציאות שבה ניתן להסתייע בחכמת ההמונים  ולהפוך ביקורות, חוות דעת והמלצות בכל נושא העולה על הדעת – למימד טכנולוגי המהווה חלק מהדי אן איי של נותני השירות, אין שום סיבה שניאלץ להתפשר על בעלי המקצוע שאנו מזמינים לביתנו. מהפכה טכנולוגית של ממש התרחשה בתחום זה באמצעות מערכת 2144 של חברת "דף הזהב". הרעיון העיקרי שעומד בבסיסה של המערכת הוא דירוג הציבור, דהיינו הזמנת בעלי מקצוע בהתבסס על המלצות של הציבור הרחב שהשתמש בשירותיהם. בנוסף, לצד הדירוג שמתבצע ע"י הלקוחות, המערכת משתמשת באלגוריתם חכם החוקר את ביצועיהם של אנשי המקצוע, את זמינותם, את מהירות עבודתם ואת הוותק שלהם בתחום. כל אלה מתכנסים לפתרון המיידי והאיכותי ביותר, מאיש המקצוע המתאים והמומלץ, בתוך שבריר השניה בעת הצורך בשירות כלשהו.

בעלי מקצוע בדירוג הציבור

בעלי מקצוע בדירוג הציבור

דירוג הציבור – לא סתם שם!

לראשונה בעולם, הוקמה מערכת המבוססת על בינה מלאכותית שיוצרת קשר בין האנשים המבקשים להזמין שירות לבין אנשי המקצוע שמספקים את אותו שירות. מערכת זו, אשר קיבלה את השם "2144 – דירוג הציבור" מבוססת על מספר פרמטרים המייעלים ומשכללים את תהליך הזמנת השירות כגון מיקום, זמינות, איכות עבודה וכדומה.

לא בכדי מערכת 2144 נקראת דירוג הציבור, שכן הרעיון שעומד בבסיסה הוא שימוש בדירוג חברתי של לקוחות קודמים שהזמינו שירותים ובעלי מקצוע.  המערכת עושה טוב יותר את מה שכל אחד מאתנו נהג לעשות בעצמו – היא מבקשת חוות דעת והמלצות מכל מי שקיבל שירות ובהסתמך על ציוני הלקוחות, היא מדרגת את בעלי המקצוע. לאחר מכן, בכל פניה לקבלת שירות, המערכת מקשרת את הלקוח עם איש המקצוע שקיבל את הציון הגבוה ביותר . אך ורק אנשים שקיבלו שירות יכולים לדרג את אנשי המקצוע, ועל כן ניתן לסמוך עליו לחלוטין. טכניקת הדירוג האובייקטיבית מבטיחה לנו, הלקוחות, שירות אמין ואיכותי ומקטינה את הסיכויים שניתקל באנשי מקצוע "חאפרים".

כיצד המערכת עובדת?

קיימות מספר דרכים שבאמצעותן ניתן להשתמש במערכת, שאותן נמנה כעת:
ניתן להשתמש במערכת 2144 באמצעות אפליקציית טלפון חכם, באמצעות אתר האינטרנט של המערכת https://service.spetz.co.il/, באמצעות שליחת הודעת SMS למספר 2144 , באמצעות טכנולוגית זיהוי קולי בשיחת למספר *2144, ואף באמצעות צ'אט בוקס, "חבר" לצ'אט בפייסבוק המסדר עבורך הכל.
בזמן השימוש במערכת, יש לציין את סוג השירות הדרוש ואת המיקום שבו הוא נחוץ. המערכת בודקת מי אנשי המקצוע שפועלים באזור המבוקש, מי מהם פנוי ומי קיבל מהציבור את הדירוג הגבוה ביותר. על סמך הבדיקות הללו, אשר מתבצעות באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים, היא מקשרת אתכם עם איש המקצוע המתאים והאיכותי ביותר שעונה להגדרות. לחלופין, אם תרצו, המערכת תאפשר לכם לקבל מספר הצעות מאנשי מקצוע שונים, מבין המובילים והמומלצים ביותר, על מנת שתבצעו את הבחירה ביניהם בעצמכם. כך או כך, התהליך אורך דקות ספורות, ניתן לבצעו בכל שעות היממה ובכל ימי השבוע, הוא אינו מחייב וכמובן מתבצע ללא תשלום כלל.

מי הם בעלי המקצוע הקיימים במערכת?   

נותני השירות הפועלים באמצעות שירות 2144- דירוג הציבור, הם מהמובילים בתחומם. הם נבחרו בקפידה, מחויבים לאמנת שירות ועל כן עליהם להעניק לכל לקוח שירות מקצועי ואיכותי, לעמוד בלוח הזמנים שנקבע, לגבות מחירים הוגנים, להשתמש בחומרים איכותיים ולעמוד בקריטריונים נוספים שעליהם ניתן לקרוא באתר של 2144-דיורג הציבור.

מי מקבל דירוג נמוך מהלקוחות שהשתמשו בשירותיו יורד למקומות האחרונים במערכת התעדוף, מפסיק לקבל קריאות מהציבור וככל שהדבר מתבקש אף מוצא מהמערכת 

לסיכום, מערכת "2144 – דירוג הציבור" , הפכה את התהליך המייגע של הזמנת בעל מקצוע, אשר היה מלווה בהרבה מאמץ וחששות, לתהליך קל, פשוט ואמין שאינו אורך יותר ממספר דקות. ניתן לקבל שירות בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע וכל שירות שמתקבל הוא בעל הסיכויים הגבוהים ביותר להיות איכותי, הוגן, זריז ויעיל, שכן הוא מבוסס על חקר ביצועים והינו המומלץ ביותר על ידי כלל הציבור.

באשר לשאלה מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות?

הלילה הזה איננו כבולים עוד לשיטות ישנות ומסורתיות – הלילה הזה אנחנו חופשיים לקבל את השירות המומלץ והאיכותי ביותר שניתן בתוך שניות ספורות.

בעלי מקצוע מסביב לשעון

בעלי מקצוע מסביב לשעון