אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הסרת שיער לצמיתות


בשנים האחרונות נראה כי לא מעט נשים מתעניינות בגוף חלק ללא שיער, אך לצמיתות ולא לכמה שבועות. החשיבות של האסתטיקה וטיפוח הגוף פרסו כנפיים והטכנולוגיה הולכת ומתפתחת בשוק, כך שכל אחת יכולה לקבל גוף חלק ואסתטי. אם בעבר נשים רבות היו ניגשות  לקוסמטיקאיות מבחרות על מנת להסיר שיער באופן זמני כיום הדבר שונה לחלוטין, את השעווה וסכיני הגילוח ושלא לדבר על בכאב והפציעות של הסכין – מחלפים בגאווה טיפולים חדשניים אשר מסירים את השיער לצמיתות בכל חלקי הגוף על ידי מיטב הטכנולוגיה והמכשירים החדשניים. 

מגוון שיטות להסרת השיער

יש לא מעט שיטות יעילות להסרת שיער לצמיתות, אך כמובן שלכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה והיא מתאימה לבעלות גוון עור ושיער שונים. השיטות הנפוצות הן: הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער בשיטת IPL, אפילציה, הסרת שיער באינפרה אדום ועוד מגוון שיטות אחרות. השיטה הפופולרית בשוק להסרת שיער לצמיתות היא באמצעות לייזר, אך גם שיטות אחרות הן מוצלחות לא פחות.

הסרת שיער בלייזר, נחשבת ליעילה ופופולרית בקרב המונים, והיא בטוחה ביחס לטיפולים ושיטות אחרות וזאת מהסיבה שהיא יחסית מהירה, חדשנית, כמעט ללא כאב ומתאימה לטיפול על משטחי גוף גדולים כמו – רגליים,  חזה אצל גברים, ידיים, גב ועוד. לאחר מספר טיפולים על ידי מכונת הלייזר, ניתן כבר לראות שינוי משמעתי והשיער נעשה דליל ובהמשך נעלם לגמרי.