אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הסרת שיער בשעווה


הסרת שיער בשעווה היא אומנם אחת השיטות העתיקות והמוכרות לכלל הנשים, אך נראה כי לא מעט נשים משתמשות באופציה זאת על מנת לזכות בגוף חלק ולטפל גם בשערות הצומחות על הפנים. כיום, יש לא מעט קוסמטיקאיות מובחרות הפרוסות ברחבי הארץ אשר מעניקות מגוון שירותים כמו – מריטת שיער באזור השפם, סידור גבות, טיפוח ציפורניים על ידי בנייה או לק ג'ל ועוד מגוון רב של שירותים שבניהם גם הסרת שיער בשעווה.

יתרונות הסרת שיער בשעווה

אומנם יש לא מעט שיטות חדשניות של הסרת שיער לצמיתות, אך נראה כי עדין יש לא מעט נשים אשר מעדיפות להסיר שיער בשעווה בשל מגוון סיבות כמו – מחירה הזול והנוח לכל כיס של הסרת השעווה, תדירות השימוש ביחס לשיטות האחרות כמו למשל על ידי משחות שונות או סכיני גילוח ועוד. את ההסרה ניתן לבצע אחת לחודש, כמובן על פי קצב הגדילה, אך חשוב לציין כי עם הזמן בשיער הצומח הופך להיות דק יותר, מה שהופך את השיטה ליעילה.

מעבר לכך, כיום חומר השעווה איתו משתמשים לצורך הסרת שיער הוא שונה מהחומר שהיה בעבר והוא מכיל חומרי הגעה לעור כדוגמת חומר האלוורה. בנוסף לכך, כיום יש רולים שונים איתם מורחים את השעווה שהופכים אותה להרבה יותר פשוטה וקלה ובסיום התהליך ניתן למרוח משחות שונות להרגעת העור.