אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הסעות לאירועים


הזמנת הסעות לאירועים יכולה להיות פתרון נהדר עבור אנשים רבים, הרי וודאי לא תרצו ביום האירוע להתעסק עם טרמפים ונהגים שיכורים. אם כך, הזמנת הסעות מרוכזות ממקומות ספציפיים לאירוע שלכם, יכולה להיות פתרון נהדר מסיבות אלו: ראשית, מדובר על נוחות בלתי מתפשרת לאורחי האירוע, שהרי ההסעה תסיע בבטחה את אורחי האירוע ובכך אורחי האירוע יוכלו להישאר עד לתום האירוע, כאשר מדובר בבר או בת מצווה, תוכלו להקל על ההורים להסיע את ילדיהם, וגם להקל על אורחים שאינם מצוידים ברכב פרטי ובכלל מדובר בשירות מצוין.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים שירות הסעות?

ראשית, יש לוודא כי חברת ההסעות מעניקה מבחר צי של אוטובוסים או מיניבוסים שיוכלו להכיל את כמות הנוסעים לאירוע, יש לבדוק כי מדובר בחברה אמינה אשר מחזיקה ברכבי הסעות בטיחותיים, יש לוודא כי הנהגים מורשים להסיע את כמות הנוסעים, יש לוודא כי במידה וישנה תקלה במיניבוס או באוטובוס החברה מתחייבת לספק רכב חליפי, שהחברה עומדת בלוחות זמנים כולל המתנה של הנהג עד לסיום האירוע ועוד פרמטרים אחרים החשובים לכם.

כמה זה עולה לכם?

מחירי הסעות משתנים מחברה לחברה והם נקבעים על פי פרמטרים מסוימים כמו – מרחק נסיעה, גודל האוטובוס או ההסעה, כמות הנוסעים, זמן המתנה של הנהג, סוג הרכב ועוד. למעשה, על מנת לקבל מחיר אטרקטיבי, חשוב לבצע סקר שוק על מנת לאמוד את המחירים.