אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

המדריך למציאת קייטרינג בדקה ה90


קייטרינג לאירועים

המצב האחרון בו אתה רוצה להימצא, הוא מציאת ספק קייטרינג ברגע האחרון וזאת משתי סיבות עיקריות: או שהקייטרינג שהזמנת ביטל את האירוע מכל סיבה שהיא, או שאתה השארת את תכנון האירוע לדקה ה90. לפני שאתה נכנס ללחץ ולהיסטריה, הנה מספר צעדים אשר עליך לנקוט באופן מיידי לשם מציאת ספק קייטרינג חלופי ואיכותי לאירוע שלך.

חרוש את רשת האינטרנט
שאילתא קצרה במנועי החיפוש המצויים ברשת תניב רשימה ארוכה ומגוונת של אתרי אינטרנט של ספקי קייטרינג ולא מעט אינדקסים בנושא הפקות אירועים המהווים אף הם מקור מידע לספקי קייטרינג שונים. מאחר ואתה מוגבל בזמן ולא יכול לבדוק כל אחד ואחת מהשמות, תוכל לצמצם באופן משמעותי את תוצאות החיפוש על פי העדפות הקייטרינג (בשרי/חלבי/טבעוני וכו') והתקציב שלך.

צור קשר עם לפחות 4-5 ספקים
בין אם באופן טלפוני או בדוא"ל (עדיף ישירות בטלפון על מנת לקבל מענה מיידי), והסבר להם את מצבך. אל תשכח לספק להם מידע לגבי האירוע שלך אשר יכלול את התאריך והמיקום של האירוע, מספר המוזמנים, סוג הקייטרינג המבוקש, מתקנים מצויים במקום (יש/אין מטבח, מה חסר מבחינת ציוד וכדומה) ונגישות פריקה וטעינה.

בקש הפניות
קח בחשבון כי בשל מגבלות הזמן וההתרעה הקצרה, ייתכן וספקי הקייטרינג שתפנה אליהם כבר סגרו אירועים לאותו תאריך. במידה וזה קורה, מומלץ לך לבקש מהם הפניות לספקי קייטרינג מקומיים המספקים תפריט ותמחור דומים. ככל הנראה יידרשו מספר שיחות טלפון כדי לבדוק מי פנוי, אולם אם תהיה כן וישיר מראש לגבי צרכי האירוע שלך, הדבר יאפשר לספקי הקייטרינג להשיג עבורך את המידע הנדרש למציאת קייטרינג חלופי ואיכותי לאירוע שלך בתוך זמן קצר.