אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

המדריך להחלפת אטמי גומי בדלתות המקרר


טכנאי מקררים מקפיאים תיקון

אטמי הגומי המצויים בדלתות המקרר הינם מרכיב חשוב ביותר במקרר. בזכותם, האוויר הקר נשאר בתוך המקרר ללא יכולת בריחה כאשר הדלת סגורה. ללא אטמי גומי, האוויר הקר המקרר את המזון בתוך המכשיר ייצא החוצה ואילו המקרר יצטרך לעבוד כפליים על מנת למנוע את שינוי הטמפרטורה. ברגע שהמקרר מגביר את פעילותו, זה בא לידי ביטוי באופן משמעותי בצריכת החשמל ובחשבון החודשי שלך. לכן, יש לטפל ולתחזק את אטמי הגומי באמצעות ניקיונם באופן תקופתי והחלפתם כאשר הגומי מתבלה או נקרע. אטמי גומי חלופיים ניתן ומומלץ למצוא על פי המותג והדגם של המקרר להבטחת התאמה מלאה.

תהליך החלפת אטם גומי

1. הצעד הראשון הוא להסיר את אטם הגומי הישן על ידי משיכתם מהדלת. תוכל אף לצלם את הדלת על מנת לקבל מושג ברור לגבי היכן וכיצד למקם את אטם הגומי החדש.

2. וודא כי אטם הגומי החדש נקי מחריצים או קרעים.

3. התחל בעדינות מקצה אחד של הדלת והתאם את אטם הגומי החדש בסיוע הברגים בדלת. כאשר אתה מסיים את הסיבוב הראשון, חזור עליו שנית על מנת להבטיח כי אטם הגומי מוצמד היטב לדלת וכי לא נותרו מרווחים. 

יהיה עליך לעקוב אחר חשבון החשמל שלך על מנת להבטיח כי ביצעת את העבודה כהלכה. במידה ויש שגיאות באופן התקנת אטם הגומי, חשבון החשמל לא ירד כמתוכנן. במידה ואתה מסתבך או לא בטוח לגבי איטום המקרר שלך, קרא למומחים. יש מגוון יתרונות בהזמנת טכנאי מקררים ומקפיאים – תיקון מכשירים מקולקלים וביצוע עבודות תחזוקה שוטפות הינם המומחיות שלהם ועל מנת לא להיגרר להוצאות מיותרות בשל חוסר ידיעה, עדיף תמיד לפנות אליהם.