אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

המדריך לבחירת טכנאי מזגנים


מכירת מזגנים

אין לפקפק בתועלתיות המיוחסת למזגנים. המטרה הראשית של המזגן היתה ועודנה לקרר את הבית בימי הקיץ החמים ולהיפך בתקופת החורף. במידה והשקעת את מיטב כספך ברכישת מזגן לבית, חובה עליך לחפש ולאתר טכנאי מזגנים מוסמך ומקצועי בסביבת המגורים שלך, כי בניגוד למה שאולי אמרו לך, בשלב כלשהו בעתיד, ככל הנראה לאחר שהאחריות על המוצר תיפוג, המזגן יחדל מלתפקד כבעבר. בעוד הנטייה היא להחליף את הישן בחדש, לעתים כל אשר נדרש הוא תיקון פשוט ולא יקר במיוחד.

המשק הישראלי מוצף באינספור טכנאי מזגנים והטריק הוא לדעת להפריד בין תפל לעיקר ולחפש את השירות של מומחים אשר גובים במתינות. ככל הנראה ייקח לך מעט זמן למצוא את טכנאי המזגנים אשר יענה לדרישות שלך ולכן, מומלץ מאוד לא לחכות לרגע האמת, בו תצטרך כאן ועכשיו טכנאי מזגנים – תיקון היחידה על ידי איש מקצוע שמצאת בדקה ה90 עלול לעלות לך משמעותית הרבה יותר.

טכנאי המזגנים שעליך לחפש צריך שיהיו לו ההסכמה והניסיון הרלוונטים לטיפול בסוג המזגן שלך. עליו להיות חכם מספיק להיענות לקריאתך לעזרה בהקדם האפשרי, להגיע עם כל הציוד הנדרש ולבצע את העבודה באופן המקצועי והמהיר ביותר – יתרה על כך, טכנאי מזגנים מקצועי יוכל להעריך את הזמן המשוער הנדרש לתיקון המזגן.

בקש הצעות מחיר ואל תתפתה אחר מבצעים שיווקיים הכוללים טיפול מקיף במחיר רצפה – במקרים רבים 'זול=יקר מאוד'. חפש מידע רב ככל האפשר אודות כל אחד מהטכנאים דרך הפניות מחברים ומשפחה או דרך ביקורות והמלצות הגולשים ברשת האינטרנט לגבי מידת שביעות רצונם מבחינת המחיר, השירות והמקצועיות של הטכנאי ובחר בהתאם לדרישות התקציב ולרמת המקצועיות לה אתה מצפה.