אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הלבשת אמבטיות


ציפוי אמבטיות

הלבשת אמבטיות היא פתרון מצוין לאנשים אשר מחפשים פתרון קל ומהיר לשיפוץ האמבטיה מבלי להוציא כספים רבים בהחלפת אמבטיה לחדשה. במצבים אלו, למעשה מחפים את האמבטיה בציפוי מיוחד, וזאת בלי לשבור את האמבטיה ולהחליף לחדשה. למעשה, ההבדל בין החלפה כוללת של האמבטיה לבין הלבשת אמבטיה היא – החלפת אמבטיה לחדשה היא עבודה מרובה אשר לוקחת כמה ימים עם אבק ולכלוך, ולעומת זאת ההלבשה עורכת שעות ספורות ללא בלגאן וללא לכלוך.

הלבשת אמבטיה, היא למעשה הלבשת אמבטיה אקרילית על גבי האמבטיה ישנה והיא בעלות הרבה יותר נמוכה מאשר החלפה כולה לחדשה. לאחר סיום העבודה, מתקבלת אמבטיה עמידה וחזקה לאורך שנים רבות, היא אינה מתקלפת ועמידה לכל סוגי חומרי הניקוי הקיימים בשוק.

למי מתאים הלבשת אמבטיה?

הלבשת אמבטיה מתאימה בעיקר לבעלי בתים אשר אינם יכולים להשתמש באמבטיה הנוכחית שלהם בשל היותה שבורה, סדוקה, מתקלפת וזאת בשל היותה ישנה מאוד והם רוצים לחסוך את עליות בניית אמבטיה חדשה לגמרי, או כאשר מדובר בדירה שכורה. חשוב לציין כי כיום ניתן לבצע הלבשת אמבטיה על כל סוגי האמבטיות הקיימות בשוק כאשר ההבדל בניהם הוא בחומרים איתם משתמשים לצורך הלבשת האמבטיה. עבודה זאת חייבת להיעשות על ידי בעל מקצוע אשר מלביש אמבטיה חדשה בצורה מקצועית והוא מסדר אותה בצורה טובה ביותר הן מבחינת גימור והן מבחינת חומרי איטום.