אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הלבנת שיניים


מרפאת שיניים - רופא שיניים

אסתטיקה היא דבר חשוב ונראה כי אנשים רבים משקיעים רבות במראה החיצוני, בכדי לקבל פנים יפות. אך ידוע לכולם כי החיוך הוא הדבר הראשון שאנו מקרינים כאשר אנו פוגשים אדם לראשונה וכל אחד היה רוצה לחייך שפה מלא עם שיניים נוצצות ולבנות. הלבנת שיניים היא אחד הפעולות הפופולריות והמתקדמות אצל מרפאות שיניים ואנשים רבים פוקדים זה אחר זה אצל מרפאות שיניים כדי לקבל שיניים יפות ולבנות. כיום, רופאי שיניים מציעים מגוון רב של שיטות להלבנת שיניים, כך שתוכלו לבחור את הלובן הרצוי, את השיטה הרצויה ולקבל שיניים לבנות ויפות לחיוך מושלם.

הטכנולוגיה המתפתחת בתחום הלבנת השיניים, מאפשרת לכם להבהיר את השיניים על ידי שיטת שונות כמו- שילוב של ג'ל הלבנה המיועד לקבלת שיניים לבנות ובוהקות ושיטה נוספת שהיא -אקטיבציה על ידי אור. שתי שיטות אלו הן פופולריות בקרב רופאי שיניים ודרכן תוכלו להגיע לגוון שיניים הרצוי במינימום זמן ובטיפול קצר יחסית. את הגוון יש לבחור בתיאום עם רופא השיניים, כך שתוכלו לקבל את הלובן המושלם שמותאם בקפידה למבנה השיניים שלכם.

טרם תחילת הטיפול, חשוב לוודא כי הרופא משתמש בחומרים איכותיים בלבד אשר מאושרים על ידי משרד הבריאות ולוודא גם מה קורה אם יש ברשותכם כתרים ואם ההלבנה משפיעה עליהם. לאחר ביצוע ההלבנה, חשוב לבקר אצל שיננית ולהקפיד על צחצוח שיניים יסודי.