אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

החלפת חלון בבית


זגג מומלץ - זגגים

החלון מהווה מהווה פתח אוורור ותאורה טבעית, מגונן מפני קור וחום ואף משתלב בעיצוב הכללי של הבית. עם זאת, הוא לא נותר חסין לפגעי הזמן ומזג האוויר לאורך זמן, במיוחד כאשר יש ילדים בסביבה. החלפת חלונות זכוכית איננה מורכבת מדי, אך מומלץ בהעדר כלים ומיומנות, להזמין ספק שירות זגגות מקצועי ומנוסה אשר יבצע את העבודה במהירות וביעילות.

בטיחות והמנעות מפציעה מיותרת – רק על ידי מתקין חלונות מומחה
חלונות זכוכית – פינוי זכוכיות שבורות לא נעשה בידיים חשופות ומאחר ולזכוכית יש נטייה לקפוץ לכל עבר, חובה עליך להצטייד וללבוש משקפי עבודה וכפפות. לאחר שאתה זורק את הזכוכיות במקום בטוח, אתה יכול לשבור את שאר הזכוכיות אשר נותרו בחלון עם פטיש.

השלב הבא הוא לגרד את המרק הישן ממסגרת החלון באמצעות סכין מרק. בשביל לרכך את מסגרת החלון, עליך להשתמש במלחם. בנוסף, עליך להסיר את מהדקי הזגג על ידי הסרתן באמצעות פלייר. אם החלון עשוי מעץ, עליך להשתמש בשמן פשתן על מנת שהמרק החדש יחזיק מעמד לאורך זמן.

לאחר תהליך הגירוד, עליך למרוח שכבת מרק על כל המסגרות בהן תתקין את הזכוכיות החדשות. אל תשכח למדוד את הזכוכיות אותן אתה תשים כתחליף. חתוך את הזכוכית באמצעות מכשיך לחיתוך זכוכית. בעת החיתוך, גודל הזכוכית צריך להיות קטן בכ2.5 ס"מ מפתח החלון.

הנח את הזכוכית החדשה בזהירות. אתה יכול להדק אותה כך שהיא תשאיר את השמשה במקומה. תוך כדי כך, אתה יכול להתקין את מהדקי הזגג. מרח את המרק כך שיכסה את כל המסגרת והשתמש בסכין מרק ליישור והחלקה. על מנת לקבל מראה טוב יותר, יש לחזור על תהליך מריחת המרק פעם נוספת. בתום התהליך, ניתן לנקות את הכתמים שהצברו על הזכוכית באמצעות טינר.