אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הוראה מתקנת באנגלית


המושג הוראה מתקנת מוכר היטב בבתי ספר ולהורים שלהם ילדים עם בעיות קשב וריכוז או ליקויי למידה. יש מספר שיטות אותן מלמדים מורים אשר מתמחים בהוראה מתקנת, חלקם מלומדים בבית הספר באופן פרטני על ידי מימון של משרד החינוך בבית הספר וחלקם מלומדים באופן פרטני אחד על אחד על ידי מורים פרטיים בשעות אחר הצהריים.

מהי הוראה מתקנת באנגלית ומי מוסמך ללמד את השיטות?

הוראה מתקנת באנגלית מתאימה לתלמידים עם ליקויי למידה, והיא מהווה פתרון מצוין עבורם, על מנת שיוכלו לרכוש את השפה בצורה ידידותית המתאימה לכל אחד באופן פרטני. עבור ילדים בעלי לקויי למידה, רכישת שפת אנגלית היא אתגר לא פשוט לאורך שנות הלימוד, החל מרכישת יסודות השפה ועד לאינטגרציה ביניהם ויישום יעיל של המטלות והבחינות בכיתה.

הוראה מתקנת לומדים מורים במכללות שונות הפזורות ברחבי הארץ. קורסים אלו נועדו להקנות למורים לאנגלית ידע ומיומנויות ספציפיות על מנת לסייע לתלמידים אלה. התוכנית אותה לומדים המורים נועדה להכשיר אותם למומחים בהוראה מתקנת, החל מהשלב של הוראת הקריאה והכתיבה ומיומנויות היסוד בשפה. את התוכן הנלמד מורים אלו מעבירים לילדים באמצעות עבודה פרטנית ועבודה בקבוצות קטנות בהתאם לרמת הילד והקושי שלו בלימוד. מורים שעברו את הכשרה זאת, יוכלו לסייע לילדים קטנים ואף להכין נערים ונערות לבחינות הבגרות.