אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הובלות קטנות לסטודנטים


הובלות - מובילים

שוק הדירות בישראל תמיד חם מהרגיל וזה לא סוד גדול. כיום, לא מעט אנשים זקוקים לשירות הובלות קטנות בעיקר כאשר מדובר בדירות קטנות כמו- דירות חדר או דירות שותפים אשר מתאימות לסטודנטים, זוגות צעירים או צעירים שמגיעים לעיר הגדולה לאחר צבא או לאחר סיום לימודים. ברוב המקרים הללו מדובר בהובלת עם יחסית מעט חפצים ביחס להובלה גדול למשפחות בעלות ילדים וציוד רב. מסיבה זו לרוב אנשים אלו נזקקים לשירותי הובלות קטנות המתבצעות על ידי משאיות קטנות אשר מתאימות למעט פריטים.

כל היתרונות בהובלה קטנה

ישנם יתרונות רבים בהובלה קטנה אשר מתאימים למגוון מקרים כמו – לרוב מדובר במשאיות קטנות יחסית שאינן חוסמות רחוב שלם, מכיוון שיש מקומות בהן יש בעיות חניה ולעיתים אין מקום להעמיד משאיות גדולות. הובלות קטנת זולות בהרבה יותר מהובלות גדולות, כך שאין צורך להוציא כספים רבים על הובלה מסוג זה. מעברך לכך, ניתן להשתמש בשירותי הובלות קטנות גם כאשר מדובר בחפצים בודדים אשר דורשים שינוע ממקום למקום, כמו למשל- חפצים שנקנו מאתרי יד שנייה, כמו מקרר, מכונת כביסה, מדיח כלים, ריהוט, ציוד אישי ועוד מיני פרטים שונים.

על מנת למצוא חברות המציעות הובלות קטנות, חשוב לבצע סקר שוק מעמיק על מנת לאמוד את מחירי השוק  וכמובן לבדוק את אמינות החברה שהוא פרמטר חשוב ביותר. מעבר לכך, חשוב לתאם מראש  את שירות ההובלה, כך תוכלו לחסוך זמן יקר.