אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

האם יש טעם לתקן מיקרוגל או לרכוש חדש?


מכשיר המיקרוגל התפרץ בסערה לחיינו ונראה כי אנשים רבים לא מבינים כיצד בעבר אנשים חיו בלעדיו. מיקרוגל, מלבד היותו יעיל לחימום מזון במהירות רבה, ניתן גם לבשל בו מאכלים שונים, אם זה להכין את הפופקורן המסורתי ובכלל לשימושים רבים. הבעיה של השימוש ביום יום במכשיר המיקרוגל מתחילה כאשר מתרחשת תקלה כזאת או אחרת, שאז אנו מחפשים פתרון מהיר על מנת לשוב לחיי שיגרה, ובדרך כלל הפתרון המהיר והזמין יותר הוא לרוץ לחנות ולקנות מיקרוגל חדש. אך דקה לפני שאתם זורקים סתם כסף ומוותרים על המיקרוגל האהוב, אולי ניתן לתקנו בעלות הרבה יותר זולה מרכישת חדש?

לעיתים, נראה כי יתכן שהניסיון לתיקון המיקרוגל הינו יעיל ותוכלו לחסוך כסף, אך לעיתים תוכלו לגלות כי "אכלתם אותה" ובעקבות הזמנת טכנאי הוא קבע שיש להחליף את המכשיר הישן לחדש. כך שגם הייתם צריכים גם לשלם על ביקור הטכנאי וגם על רכישת חדש.

אז מה עושים?

ראשית, יש לא מעט מעבדות אשר מציעות את הבאת מכשיר המיקרוגל אליהן, שכך תוכלו לחסוך את עלות הביקור של טכנאי, שהרי המכשיר אינו כבד במיוחד. בצורה זאת, תוכלו לדעת אם יש אפשרות לתקן את המכשיר במחיר נמוך, או בכלל לרכוש מיקרוגל חדש. לרוב, בדיקות אלה אינם בתשלום או בתשלום סמלי בלבד, שכך או כך לא תפסידו הרבה.