אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

דשא סינטטי לבתים פרטיים


דשא סינטטי

דשא סינטטי הוא זה שעושה את ההבדל בין גינה מעוצבת ויוקרתית לגינה שגרתית ומשעממת. המראה הירוק של הדשא, נותן הרגשה של מרחב אשר מקנה לילדכם אפשרות לשחק עליו בנוחות. כמו כן, ישנה אפשרות לשים על הדשא את ריהוט הגן היוקרתי שלכם ולהרגיש ממש כמו על מרחב דשא אמיתי בפארק. כיום, חברות רבות מספקות מגוון רב של סוגי דשא סינטטי רך ונעים איכותי העשויים מחומרים הטובים והעמידים ביותר שקיימים בשוק. רוב סוגי הדשא, הינם במראה ראשוני נראים אמיתיים לחלוטין.

למי מתאים דשא סינטטי?

הדשא המיוצר כיום בשוק, הינו מותאם לאקלים הישראלי ואינו מתבלה או דוהה עם השנים. תוכלו למצוא מספר רב של גוונים וסוגים של דשא העשוי מחומרים עמידים וחזקים לטווח ארוך. דשא סינטטי הינו מתאים למקומות רבים כמו – לבתים פרטיים, דירות גן, מרפסות בבניני מגורים לגני אירועים ולגנים ציבוריים ולגני ילדים ובתי ספר ועוד.

בעבר, דשא סינטטי הוא היה מוצר אשר אינו מוכר לרבים, אך בשנים האחרונות נראה כי הוא נהפך לפתרון אידיאלי עבור בתים רבים במיוחד עבור בעלי דירות גם או לבעלי דירות פרטיות. על מנת למצוא את הדשא האיכותי ביותר, עליכם לרכוש אותו רק מחברות מוכרות וכמובן להיעזר בחומרים איכותיים על מנת להדביק אותו. כיום, תוכלו להדביק את הדשא בשיטת עשה זאת בעצמך, או להיעזר באנשי מקצוע מנוסים לצורך הדבקה מקצועית של הדשא.