אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

דרכים להשגת חיתולים למבוגרים


במידה ואתה זקוק לחיתולים למבוגרים, ישנם מספר דרכים להשגתם כאשר לכל דרך, היתרונות והחסרונות שלה.

בתי מרקחת וחנויות פארם

כולם מחזיקים מבחר נרחב של חיתולים למבוגרים במגוון סגנונות וממגוון חברות ייצור. היתרון הבולט ברכישת חיתולים למבוגרים בבתי מרקחת וחנויות פארם הוא המגוון המוצע, אך בעיקר המחיר הנוח והזול יחסית למקומות אחרים. החסרונות כוללים בין השאר את העובדה כי בתי מרקחת וחנויות פארם אינן דיסקרטיות – כל מי שנוכח במקום ברגע הרכישה יחשוד מייד כי יש לך בעיות בצנרת. בנוסף, עם המבחר הרב, הוא עדיין מוגבל לחיתולים חד פעמיים בלבד, אשר לעתים אינו אמין וקורות תאונות.

רשת האינטרנט

מעטים מודעים לעובדה כי רשת האינטרנט הינה אוצר בלום של מידע ומוצרים הכוללים חיתולים למבוגרים חד ורב פעמיים. חיפוש פשוט ברשת יוביל לעשרות חברות המוכרות חיתולים למבוגרים באופן מקוון. החלק הכי טוב ברכישה מקוונת הוא היכולת לשוטט ולהשוות בין הדגמים השונים מבחינת עיצוב, רמת ספיגה ומחיר מבלי לצאת מהבית. היתרון החשוב מכולם נובע בעובדה כי הרכישה המקוונת היא דיסקרטית לחלוטין וניתן לבקש את שליחת החיתולים ישירות לכתובת המגורים, הרחק מעיניהם הסקרניות של השכנים ואנשים זרים. החסרון ברכישת חיתולים למבוגרים באופן מקוון הוא כי לעתים לא רחוקות, המחיר של המוצרים ברשת מעט גבוה יותר מהמחיר המוצע בחנויות הפארם.

ייצור עצמי

דרך נפוצה פחות בארץ ההולכת ותופסת תאוצה היא חיתולים למבוגרים הנתפרים על ידי יזמיות העובדות מהבית, אותן ניתן למצוא בפורומים שונים ברשת. היתרון הוא באיכות ובאמינות החומרים מהם עשויים החיתולים, הגבוהות הרבה יותר מאלו המיוצרים למכירה בחנויות. החסרון הוא בחוסר היכולת לייצור המוני של חיתולים למבוגרים בעבודת יד והמחיר הגבוה.