אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

דרכים להעברת כספים לחו"ל


יש לא מעט אנשי עסקים אשר מעוניינים להעביר כספים לחו"ל ללקוחותיהם ונתקלים בבעיות שונות או אנשים פרטיים המעוניינים לבצע זאת ונתקלים בקשיים שונים, אם זה בשל המטבע השונה אותו מעבירים, שהרי יש צורך להמיר את המטבע ולדעת כמה הוא שווה על מנת שהסכום יהיה מדויק ועוד בעיות שונות. אז בואו נראה מהן האפשרויות הפופולריות להעברת כספים לחו"ל.  רבים נתקלים בבעיות בבואם להעביר כסף לחברה בחו"ל או לחשבון בנק פרטי בחו"ל. עד היום היו בישראל מספר אפשרויות להעברת כספים לחו"ל:

העברה דרך בנקים – זאת דרך פופולרית המוכרת יותר, אך יש לקחת בחשבון כי בנקים ברוב המקרים גובים עמלות מט"ח גבוהות שהן לרוב אחוז ואף יותר מסכום ההעברה והמרת מט"ח.

העברה דרך בנק הדואר – דרך הדואר ניתן להעביר כספים לחו"ל לחשבונות מסוימים וזאת ניתן לבצע ללא חשבון בנק פעיל וללא חשבון בבנק הדואר, אך יש לבדוק את עלות העמלות.

חברות פרטיות – יש לא מעט חברות פרטיות אשר מציעות את שירות זה במהירות וביעילות דרך חלפנים או דרך התקשרויות מול גופים מקומיים שונים בעולם, אך שירות זה הינו מוגבל ולא תמיד זמין עבור כל סכום.

העברה דרך חשבון הסלולר – זהו שירות חדש שנכנס לשוק ממש לא מזמן, אך הוא מוגבל עד סכום מסוים, כך שהוא לא מתאים עבור כל אחד.